PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Odkurzacza Pionowego SEBO Felix 1 Premium

Aplikacja iRobot Home 2.0 - Zwiększona Funkcjonalność i Zapowiedź Komend Głosowych

Aplikacja iRobot Home 2.0 - Zwiększona Funkcjonalność i Zapowiedź Komend Głosowych

Chyba każdy z nas chciałby, aby jego dom był czysty i zadbany. Najlepiej znaleźć takie rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy włożyć wiele pracy, a efekt i tak będzie zadowalający. Z myślą o użytkownikach robotów Roomba, producent proponuje rewelacyjny sposób, który ułatwi użytkowanie tych urządzeń.

iRobot HOME - Co nowego na ekranie?

Amerykańska firma wzbogaciła aplikację iRobot HOME. Gdy nasz robot zakończy swoją pracę, będziemy mogli dowiedzieć się wielu przydatnych informacji. Na ekranie wyświetli się mapa, na której uwzględniona jest powierzchnia pokryta przez robota. Zobaczymy również, które miejsca są bardziej zabrudzone i to właśnie na nich urządzenie skupi swoją uwagę. Robot będzie umiał zlokalizować przeszkodę i znakomicie zorganizować swoją pracę. Po cyklu odkurzania, użytkownicy będą mieli możliwość monitorowania mapy otoczenia. Raport Clean Map wskaże między innymi długość cyklu pracy. iRobot HOME 2.0 zachowuje 30 ostatnich zadań robota. Raporty sprawdzamy w zakładce HISTORIA. Mapę możemy zarówno przesuwać jak i powiększać, wystarczy tylko użycie naszych palców. Za sprawą aktualizacji aplikacji jesteśmy powiadamiani, jaki jest status robota. iRobot HOME 2.0 możemy uruchomić na Androidzie lub iOS-ie.

iRobot Home

Dzięki najnowszej wersji aplikacji, posiadacze robotów mają ogromną kontrolę nad nimi. Mogą także liczyć na pomoc interaktywnego przewodnika lub skontaktować się z centrum obsługi klienta.

Zobacz też: Ranking robotów sprzątających

Robot, który rozumie naszą komendę?

Niebawem dostępna będzie funkcja kontroli głosowej Amazon Alexa. Dotyczy to iRobotów, które posiadają moduł łączności bezprzewodowej. Użytkownik będzie mógł wydać komendę, a urządzenie ją wykona. Możemy w ten sposób na przykład zakończyć cykl pracy. Ważne, aby komendy były proste.

blog comments powered by Disqus
Aplikacja iRobot Home 2.0 - Zwiększona Funkcjonalność i Zapowiedź Komend Głosowych