W App Store Zapłacisz w Złotówkach - To Możliwe!

W App Store Zapłacisz w Złotówkach - To Możliwe!

Do tej pory opcja płacenia za aplikacje i inne produkty w sklepie Apple była tylko jedna - euro. Czasy się jednak zmieniają, a niektórzy dyrektorzy firm potrafią podjąć zaskakujące dla niektórych decyzje! Tym właśnie postanowiło zaskoczyć nas Apple, ale czy pozytywnie? To się jeszcze okaże...

Gigant z Cupertino ma nie małe wpływy na rynku mobilnym. Jego "ręce" sięgają niezwykle daleko, ale przy tym liczy na jak najlepsze stosunki ze swoimi klientami. Jak wiemy, W naszym przypadku bywało to różnie i nierzadko polski klient był delikatnie mówiąc, traktowany po macoszemu. To się może niebawem zmienić!


Szukasz prezentu komunijnego do 1,5 tys? Jeśli tak, to mamy coś specjalnego!


apple niedoścignione

Jak się okazuje, aż do dzisiejszego dnia za zakupy w App Store musieliśmy płacić w euro. Walucie przyjętej przez niektóre kraje Unii Europejskiej, ale jak dotąd nie zawitała ona do naszego kraju na stałe. Gości od czasu do czasu w różnych serwisach oferowanych polakom, do czego można zaliczyć np. Steam'a. Zarząd Apple wyczuwa coś w powietrzu i porzuca u Nas euro w zamian za złotówkę


Oto najnowsze dziecko firmy Apple w zaskakującej cenie!


apple i reszta świata

Co się jednak z tym wiąże? Nie wiadomo dokładnych szczegółów, ale obawy są takie, że Apple będzie podnosiło drastycznie swoje ceny w Naszych "złotówkach". Już teraz, niektóre produkty rodem z Cupertino kosztują nieznacznie więcej niżeli ten sam produkt bezpośrednio przeliczany z euro. Wg zarządu ma się to rzadko zdarzać, a nawet Apple ma iść niejako nam na rękę!

koniec pewnej ery


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Czy to oznacza, że produkty Apple będą tańsze? Cóż, tego nie można ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Ceny niskie nie będą tak atrakcyjne jakby mogło się nam wydawać. Mimo wszystko, droższy asortyment ma być nieco tańszy przy zakupie. Jak będzie ostatecznie? Tego dowiemy się niebawem i jeśli dowiemy się czegoś ciekawego w tej sprawie, wówczas nie omieszkamy Was o tym poinformować. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more