PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

Poznaliśmy Pikantne Szczegóły - Nokia 9 Pozamiata Konkurencję?

Poznaliśmy Pikantne Szczegóły - Nokia 9 Pozamiata Konkurencję?

Nowe wcielenie Nokii zdążyło już zagościć na rynku smartfonów, ale wciąż wyczekujemy pojawienia się naprawdę potężnej maszyny, która wręcz zatrzęsie rynkiem! Na tę chwile nie przyjdzie nam długo czekać, bowiem oto niebawem pojawi się Nokia 9!

Na rynku smartfonów potrzebne są obecnie urządzenia, które wprowadzą jakiegoś rodzaju przełom. Urządzenia, które zagrożą dwóm największym graczom na rynku, Samsungowi i Apple, którzy walczą między sobą na wszelkie możliwe sposoby, a jak wiadomo... "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"! Czy podobnie będzie w przypadku Nokii? Wiele na to wskazuje...

nowa twarz nokii

Stara/nowa Nokia ma pewien plan na ponowny rozwój marki, ale stara się wprowadzać ją w sposób systematyczny, etapowy. Mieliśmy kilka ciekawych, ale raczej budżetowych urządzeń, powrót Nokii 3310 w nowej odsłonie, ale teraz brakuje nam czegoś mocnego! Słuchawki z prawdziwego zdarzenia, które żadnego benchmarku bać się nie będzie. Na takie miano będzie zasługiwała Nokia 9. Właśnie poznaliśmy kilka pikantnych szczegółów odnośnie tejże słuchawki.

wyciek zdjęć nokii 9

W sieci pojawił się obiecujący wizerunek prototypu Nokii 9, która pomimo niedokładnych fotek... prezentuje się dość ciekawie i intrygująco. Ze zdjęć wynika, że urządzenie zostanie wyposażone w port USB typu C, Jacka 3.5 mm oraz aparat o rozdzielczości 13 mpix z diodą doświetlającą LED. Na froncie telefonu znalazło się miejsce dla ekranu o przekątnej 5.27-cala i rozdzielczości QHD. Pytanie, czy producent umieści odpowiednio dużą baterię, by w zaspokoić zapotrzebowanie na energię przy tego typu rozdzielczości ekranu? 

prototyp nokii 9

Co z sercem? Słuchawka zostanie wyposażona w procesor Snapdragon 835, który wspierany będzie przez 4 GB RAM, zaś na dane pozostanie nam 64 GB ROM. System? Najpewniej ujrzymy tutaj Androida w wersji 7.1 Nougat. Coś jeszcze? Pod ekranem znajdą się dotykowe przyciski nawigacyjne z czytnikiem linii papilarnych na czele. Co z ceną? No, cóż... ten element może lepiej przemilczeć, bowiem... koszt zakupu najpewniej będzie wynosił ok 700 dolarów, co daje nam ok. 3 tys. zł. Czy to za dużo? Tak naprawdę okaże się to dopiero po oficjalnej premierze i cenie podanej oficjalnie przez producenta. Co o tym sądzicie? Myślicie już nad zakupem? Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach poniżej materiału. Nie zapomnijcie także o forum i łapce w górze! ;)

blog comments powered by Disqus
Poznaliśmy Pikantne Szczegóły - Nokia 9 Pozamiata Konkurencję?