PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Metro Exodus – Pierwsze rozczarowanie tego roku?

Darmowy Fallout 4 na Platformie PC i Xbox One!

Darmowy Fallout 4 na Platformie PC i Xbox One!

Na tę chwilę czekało wielu zapaleńców serii Fallout! Czwarta odsłona serii miała swoją premierę dwa lata temu, ale wciąż wzbudza zarówno pozytywne jak i negatywne emocje. Aby ostatecznie zweryfikować te informacje, będziemy mieli okazję przetestować grę na własnej skórze...

Premiera nowej odsłony serii Fallout wzbudziła mieszane i niekiedy bardzo skrajne emocje. Produkt ten nie uniknął typowych dla siebie bolączek technicznych, co wywołało falę "hejtu" na studio odpowiedzialne w głównej mierze za obraz dzisiejszego Fallouta. Jednak, gdy przymkniemy oko na drobne niedoskonałości i zagłębimy się w fabularnej otoczce (która swoją drogą do oryginalnych nie należy), spędzimy szmat czasu na eksploracji wirtualnego Bostonu.

plusy i minusy fallout 4

Przechodząc do meritum sprawy, jak już zapewne się domyśliliście, najnowsza odsłona serii będzie dostępna za darmo przez okres trzech dni na platformie PC oraz Xbox One! Zaznaczam jednak, że posiadacze konsoli Xbox One muszą być wyposażeni w aktywny abonament "Gold", zaś właścicielom kont na Steamie pozostaje jedynie wybrać opcję "Graj" w zakładce sklepowej Fallouta 4.

interesujące dodatki do fallout 4

Jednak to nie wszystko! Bowiem, obecnie na Steamie znajduje się promocja Fallout'a 4 z 59,99 euro na 19,97 euro, co daje nam ok. 80 złotych za grę obecnie. Jak tu się nie skusić? Natomiast na platformie Xbox One cena aktualna wynosi 80,12 zł z 248,99 złotych. Całkiem spora obniżka, nieprawdaż? 

war never changes

Wielce zastanawiające jest to, że posiadacze konsoli od Sony nie otrzymali darmowego weekendu, co może być niemiłym zaskoczeniem.Czyżby Bethesda nie lubiła się z Sony, czy może sami Japończycy "olali" tę kwestię i czekają na to, że ich klienci kupią grę po aktualnej cenie? Tego się raczej nie dowiemy. Wiedzcie jednak, że darmowy weekend na Steamie potrwa do niedzielnej północy, zaś na platformie Xbox One impreza zakończy się o 23 tego samego dnia! Pozostaje życzyć wam przedniej zabawy i zaprosić do komentowania, jak również zachęcić do pozostawienia po sobie łapki w górę ;) 

blog comments powered by Disqus
Darmowy Fallout 4 na Platformie PC i Xbox One!