inkBOOK Onyx - Wszechstronny Czytnik E-Booków

inkBOOK Onyx - Wszechstronny Czytnik E-Booków

inkBOOK Onyx to nowoczesny czytnik e-booków, który może stać się poważną konkurencją dla modeli Kindle. Wspomniany czytnik ma wiele zaawansowanych technologii, a przede wszystkim znakomity ekran. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

inkBOOK Onyx można nazwać czytnikiem e-booków nowej generacji. Wielkim atutem tego urządzenia jest doświetlany ekran dotykowy w najnowszej technologii e-papieru E Ink Carta. Nie męczy on oczu, wyróżnia się wysoką jakością obrazu, a także szybkim odświeżaniem stron.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Firma Arta Tech Onyx Europe idzie także za nowymi trendami i w swoim nowym czytniku daje możliwość instalowania dodatkowych aplikacji, np. ulubionej księgarni.

Ranking czytników e-booków!

Kolejną zaletą jest internetowy dysk Mediapolis Drive, który daje nam 2 GB pamięci na nasze pliki i możliwość darmowego ściągania wielu książek. Warto zaznaczyć, że czytnik działa w oparciu o system Android 4.2.

Urządzenie jest energooszczędne, co potwierdza fakt, że jedno ładowanie wystarcza aż na 6 tygodni działania! Trzeba też wspomnieć o ergonomicznej konstrukcji urządzenia, niewielkiej wadze, odczytywaniu wielu formatów czy intuicyjnej obsłudze.

Cena urządzenia kształtuje się na poziomie 569 zł.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more