PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Propozycje Prezentu na Dzień Mamy od Firmy Logitech!

Propozycje Prezentu na Dzień Mamy od Firmy Logitech!

Dzisiaj dzień naszych Mam, zatem warto zadbać o to by ich praca wykonywana za przysłowiowym biurkiem była nieco wygodniejsza! Na tę okazję, firma Logitech przygotowała kilka interesujących gadżetów! Jesteście ciekawi? Zapraszam do lektury.

Pamięć w tym dniu jest najważniejsza. To w tym dniu mamy okazję podziękować naszym rodzicielkom za to wszystko, co uczyniły przez lata prowadzenia pieczy nad nami. Bywa tak, że same życzenia wystarczą, ale wszyscy doskonale wiemy, że każda kobieta lubi być czasem obdarowana! ;) 

>>> Brak pomysłów na prezent dla Mamy? Tutaj znajdziesz obszerny poradnik!

ciekawy zestaw logitech

Na tę okazję, znany i lubiany Logitech proponuje nam kilka fajnych gadżetów, które przysłużą się naszym zapracowanym mamom. Do tego zestawu należą: pilot do prezentacji, zestaw klawiatura+mysz, klawiatura z uchwytem pod tablet oraz bezszelestna mysz. Dla delikatnego zobrazowania wymienionych produktów, zapraszam do krótkiego opisu:

  • Logitech Spotlight - pilot służący pomocy przy prezentacjach multimedialnych. Pozwala na łatwą kontrolę nad przebiegiem wspomnianej prezentacji, oferuje funkcję powiększenia i wyróżniania treści na ekranie.
  • Zestaw Logitech MK850 - w skład tego zestawu wchodzi klawiatura oraz bezprzewodowa mysz, które łączy technologia Easy-Switch. Zapracowana mama z pewnością doceni idealnie wyprofilowaną budowę samej klawiatury i zaimplementowanej w niej podkładkę na nadgarstki, co zapewni maksymalny komfort pracy.
  • Logitech K780 - tutaj mamy do czynienia z mobilną klawiaturą, w której znajduje się specjalnie zaprojektowana kieszeń, w której umieścimy zarówno tablet jak i smartfona. Co na to mamy?
  • Logitech M330 Silent Plus - jest to bezszelestna mysz bezprzewodowa, która zapewni waszym mamom cichą pracę w domu w godzinach nocnych. Gryzoń dostępny jest w kolorach: czerwonym, niebieskim oraz czarnym.

Przyznacie, że wymienione tutaj produkty są naprawdę pożyteczne i z pewnością uszczęśliwią niejedną mamę, która zostanie w ten sposób obdarowana przez swojego syna czy córkę. Swoją opinię wyraźcie proszę w sekcji komentarzy lub na forum. Nie zapomnijcie również o łapce ;)

blog comments powered by Disqus
Propozycje Prezentu na Dzień Mamy od Firmy Logitech!