PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Huawei P9 Lite 2017 - Wielki Powrót Zeszłorocznego Hitu!

Huawei P9 Lite 2017 - Wielki Powrót Zeszłorocznego Hitu!

Rozwój technologiczny prze naprzód, a wraz z nim stale muszą nadążać producenci, którzy nierzadko tworzą takie perełki jaką jest bez mała Huawei P9 Lite. Zeszłoroczny hit ma okazję ponownie zawalczyć o byt na rynku przystępnych zarówno pod względem ceny jak i możliwości obliczeniowych smartfonów!

Model Huawei P9 Lite to bez wątpienia przemyślane i starannie zaprojektowane pod względem designu i specyfikacji urządzenie. Nie bez kozery zostało ono nadzwyczaj docenione przez polskich konsumentów. Kto z Was nie zechciałby posiadać urządzenie będące zarówno tanie i dobre? Wydawać by się mogło, że jedno eliminuje drugie, ale jak widać, czasem bywają pewne odstępstwa od reguły.


powrót legendy p9 lite

Teraz będziemy mieli do czynienia z nowym wcieleniem słynnego P9 Lite. Słuchawka została wyposażona w ośmiordzeniową jednostkę Kirin 655 o taktowaniu 4x2.1 GHz i 4x1.7 GHz. Taka moc pozwoli na bezproblemowe wykonywanie wielu operacji jednocześnie. Całość będzie dodatkowo wspierana przez 3 GB pamięci RAM oraz 16 GB ROM.

na huawei nie ma mocnych

W przypadku fotografii, mamy tutaj możliwość korzystania z dobrodziejstw 12 mpix matrycy o przesłonie f/2.0, która została wyposażone także w różnej maści tryby takie jak: malowanie światłem czy tryb zdjęć nocnych. Na froncie znalazł się aparat o rozdzielczości 8 mpix, który wykona ponadprzeciętne zdjęcia typu "selfie". Producent nie zapomniał o baterii i umieścił ogniwo o pojemności 3000 mAh. Matryca ekranu to 5.2-calowy wyświetlacz Full HD.

dobry i tani smartfon

W kwestii systemu można powiedzieć, że znajdziemy tutaj Androida w wersji siódmej, który to został dodatkowo wyposażony w nakładkę EMUI 5.0. Ponadto, słuchawkę producent wyposażył w czytnik linii papilarnych! Czego chcieć więcej w tej cenie? A propos ceny! Ta wg oficjalnych założeń ma wynieść 1299 złotych. Smartfon będzie dostępny w ofercie wybranych operatorów w kolorach: czarnym, białym, złotym oraz niebieskim. Zapraszam do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz pozostawienia łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Huawei P9 Lite 2017 - Wielki Powrót Zeszłorocznego Hitu!