Premiera Gry Elex - Właśnie Poznaliśmy Oficjalną Datę!

Premiera Gry Elex - Właśnie Poznaliśmy Oficjalną Datę!

Po wielu latach przebywania w swoistym letargu, twórcy niezapomnianej sagi o bezimiennym bohaterze niebawem wypuszczą na rynek swoje kolejne dziecko! Mowa tutaj o niesamowitym połączeniu dwóch światów: fantasy i sc-fi, co przez twórców zwane zostało Elex. Czy gra sprosta wymaganiom fanów serii Ghothic?

Czyżby szykowała nam się niespodzianka roku w branży gier? Może te słowa zdają się być delikatnie przesadzone, ale liczne zapowiedzi i materiały prezentujące nowy tytuł twórców serii Gothic, utwierdzają nas w przekonaniu, że... będzie warto! To niebywale skromne niemieckie studio już nie raz czy dwa udowodniło, że nie potrzeba sztabu ludzi by móc stworzyć niezapomniany tytuł. 


Zestaw komputerowy za 1,5 tys... to możliwe!


gothic w świecie science fiction


Szukasz dobrej gry sieciowej? Co powiesz na to!


Seria Gothic wryła się niemalże w kanon gier z pogranicza legendarnych wśród polskich graczy i niewykluczone jest, że podobnie stanie się z omawianym dziś Elexem. Czym ta gra będzie się jawiła? Otaczającym światem w grze jest uniwersum z dwóch uzupełniających się nawzajem gatunków, fantasy i science fiction. Wywołało to nie małą burzę zarówno wśród zagorzałych fanów studia jak i "growych" spekulantów. Będzie nam dane przemierzać postapokaliptyczny, w którym ujrzymy zarówno pokraczne bestie jak i mechaniczne roboty - dla każdego coś dobrego.

niebywałe połączenie światów

Twórcy chwalą się tym, że gra będzie umożliwiała nam korzystanie z dotąd niespotykanej ilości broni, wpływania na rozwój fabuły poprzez dokonywane przez nas wybory oraz miłą dla oka grafikę. Będzie ciekawie, a prace nad grą wciąż trwają. Z oficjalnych informacji, sam tytuł pojawi się dokładnie 17 października tego roku w sprzedaży! 

gra roku od piranha bytes


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Co zapewne nie jest dla Was zaskoczeniem, Elex będzie wyposażony w pełną polską lokalizację, w której wystąpią tacy aktorzy głosowi jak: Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Ada Bauman oraz Piotr Zelt. Nie jest to oczywiście pełna lista aktorów podkładających głos w dubbingu, zatem istnieje cień szansy, że pojawi się tam również Jacek Mikołajczak, znany jako Bezimienny ;) Jak już wspomniałem wcześniej, premiera gry nastąpi 17 października 2017 roku, a dystrybucją w Polsce zajmie się CDP. Grę zakupimy obecnie w pre-orderze za 45 euro, czyli ok. 180 złotych na Steamie. Gotowi na nową przygodę? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia po sobie łapkę w górę! ;)

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more