PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Premiera Gry Elex - Właśnie Poznaliśmy Oficjalną Datę!

Premiera Gry Elex - Właśnie Poznaliśmy Oficjalną Datę!

Po wielu latach przebywania w swoistym letargu, twórcy niezapomnianej sagi o bezimiennym bohaterze niebawem wypuszczą na rynek swoje kolejne dziecko! Mowa tutaj o niesamowitym połączeniu dwóch światów: fantasy i sc-fi, co przez twórców zwane zostało Elex. Czy gra sprosta wymaganiom fanów serii Ghothic?

Czyżby szykowała nam się niespodzianka roku w branży gier? Może te słowa zdają się być delikatnie przesadzone, ale liczne zapowiedzi i materiały prezentujące nowy tytuł twórców serii Gothic, utwierdzają nas w przekonaniu, że... będzie warto! To niebywale skromne niemieckie studio już nie raz czy dwa udowodniło, że nie potrzeba sztabu ludzi by móc stworzyć niezapomniany tytuł.

gothic w świecie science fiction

Seria Gothic wryła się niemalże w kanon gier z pogranicza legendarnych wśród polskich graczy i niewykluczone jest, że podobnie stanie się z omawianym dziś Elexem. Czym ta gra będzie się jawiła? Otaczającym światem w grze jest uniwersum z dwóch uzupełniających się nawzajem gatunków, fantasy i science fiction. Wywołało to nie małą burzę zarówno wśród zagorzałych fanów studia jak i "growych" spekulantów. Będzie nam dane przemierzać postapokaliptyczny, w którym ujrzymy zarówno pokraczne bestie jak i mechaniczne roboty - dla każdego coś dobrego.

niebywałe połączenie światów

Twórcy chwalą się tym, że gra będzie umożliwiała nam korzystanie z dotąd niespotykanej ilości broni, wpływania na rozwój fabuły poprzez dokonywane przez nas wybory oraz miłą dla oka grafikę. Będzie ciekawie, a prace nad grą wciąż trwają. Z oficjalnych informacji, sam tytuł pojawi się dokładnie 17 października tego roku w sprzedaży!

gra roku od piranha bytes


Smok wraca do Szkoły - Promocje na sprzęt Komputerowy od MSI

Co zapewne nie jest dla Was zaskoczeniem, Elex będzie wyposażony w pełną polską lokalizację, w której wystąpią tacy aktorzy głosowi jak: Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Ada Bauman oraz Piotr Zelt. Nie jest to oczywiście pełna lista aktorów podkładających głos w dubbingu, zatem istnieje cień szansy, że pojawi się tam również Jacek Mikołajczak, znany jako Bezimienny ;) Jak już wspomniałem wcześniej, premiera gry nastąpi 17 października 2017 roku, a dystrybucją w Polsce zajmie się CDP. Grę zakupimy obecnie w pre-orderze za 45 euro, czyli ok. 180 złotych na Steamie. Gotowi na nową przygodę? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia po sobie łapkę w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Premiera Gry Elex - Właśnie Poznaliśmy Oficjalną Datę!