PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!

Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!

Najnowszy Android o tajemniczej nazwie "O" znajduje się jeszcze w fazie produkcji. Niewiele jesteśmy w stanie o nim powiedzieć, ale do sieci właśnie wyciekł nader ciekawy niuansik dotyczący dostępności tejże platformy na urządzenia konkretnego producenta... Jesteście zaciekawieni? Zapraszam!

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych OS-ów mobilnych na rynku, została zapowiedziana w zeszłym miesiącu. Następca Nougata ma wprowadzić kilka istotnych udoskonaleń w porównaniu do poprzedniej wersji, jak również sam wygląd ma ulec delikatnej zmianie. Ważniejsze jest jednak to, kto dokładnie otrzyma nowy OS od wujaszka Google'a?


Jak wygląda Google Tango w praktyce? My to już wiemy!


nokia kontratakuje

Otóż, rzecznik firmy HMD Global - odpowiedzialnej za markę Nokia, oznajmił wszem i wobec, że urządzenia tejże marki otrzymają jako pierwsze na rynku najnowszą odsłonę systemu Android o kodowej nazwie "O"! Zapewne, zadajecie sobie pytanie, które dokładnie urządzenia będą zaktualizowane?

nokia wymierza potężne działo

Śpieszę z wyjaśnieniami! Otóż, wg założeń firmy HMD Global, mowa tutaj o modelach takich jak: Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Kiedy nastąpi owa aktualizacja? O tym jest niezwykle ciężko powiedzieć zarówno nam jak i samej Nokii. Ale wiele znaków na ziemi i niebie mówi, że najpewniejszym okresem pojawienia się aktualizacji będzie własnie wrzesień lub październik!

chińska nokia


Wakacje od rat.

Czy taka informacja Was cieszy? Warto mieć jeszcze na uwadze, iż owej aktualizacji podlegać będzie także Nokia 9 - obecny flagowy okręt pobudzonej do życia Nokii. Cieszy fakt, że nowe władze Nokii dbają nie tylko o aktualizowanie oprogramowania w flagowym urządzenia, ale również w pozostałych modelach. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, wpadnięcia do nas na forum oraz pozostawienia po sobie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!