PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!

Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!

Najnowszy Android o tajemniczej nazwie "O" znajduje się jeszcze w fazie produkcji. Niewiele jesteśmy w stanie o nim powiedzieć, ale do sieci właśnie wyciekł nader ciekawy niuansik dotyczący dostępności tejże platformy na urządzenia konkretnego producenta... Jesteście zaciekawieni? Zapraszam!

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych OS-ów mobilnych na rynku, została zapowiedziana w zeszłym miesiącu. Następca Nougata ma wprowadzić kilka istotnych udoskonaleń w porównaniu do poprzedniej wersji, jak również sam wygląd ma ulec delikatnej zmianie. Ważniejsze jest jednak to, kto dokładnie otrzyma nowy OS od wujaszka Google'a?


Jak wygląda Google Tango w praktyce? My to już wiemy!


nokia kontratakuje

Otóż, rzecznik firmy HMD Global - odpowiedzialnej za markę Nokia, oznajmił wszem i wobec, że urządzenia tejże marki otrzymają jako pierwsze na rynku najnowszą odsłonę systemu Android o kodowej nazwie "O"! Zapewne, zadajecie sobie pytanie, które dokładnie urządzenia będą zaktualizowane?

nokia wymierza potężne działo

Śpieszę z wyjaśnieniami! Otóż, wg założeń firmy HMD Global, mowa tutaj o modelach takich jak: Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Kiedy nastąpi owa aktualizacja? O tym jest niezwykle ciężko powiedzieć zarówno nam jak i samej Nokii. Ale wiele znaków na ziemi i niebie mówi, że najpewniejszym okresem pojawienia się aktualizacji będzie własnie wrzesień lub październik!

chińska nokia


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Czy taka informacja Was cieszy? Warto mieć jeszcze na uwadze, iż owej aktualizacji podlegać będzie także Nokia 9 - obecny flagowy okręt pobudzonej do życia Nokii. Cieszy fakt, że nowe władze Nokii dbają nie tylko o aktualizowanie oprogramowania w flagowym urządzenia, ale również w pozostałych modelach. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, wpadnięcia do nas na forum oraz pozostawienia po sobie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!