PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!

Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!

Najnowszy Android o tajemniczej nazwie "O" znajduje się jeszcze w fazie produkcji. Niewiele jesteśmy w stanie o nim powiedzieć, ale do sieci właśnie wyciekł nader ciekawy niuansik dotyczący dostępności tejże platformy na urządzenia konkretnego producenta... Jesteście zaciekawieni? Zapraszam!

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych OS-ów mobilnych na rynku, została zapowiedziana w zeszłym miesiącu. Następca Nougata ma wprowadzić kilka istotnych udoskonaleń w porównaniu do poprzedniej wersji, jak również sam wygląd ma ulec delikatnej zmianie. Ważniejsze jest jednak to, kto dokładnie otrzyma nowy OS od wujaszka Google'a?


Jak wygląda Google Tango w praktyce? My to już wiemy!


nokia kontratakuje

Otóż, rzecznik firmy HMD Global - odpowiedzialnej za markę Nokia, oznajmił wszem i wobec, że urządzenia tejże marki otrzymają jako pierwsze na rynku najnowszą odsłonę systemu Android o kodowej nazwie "O"! Zapewne, zadajecie sobie pytanie, które dokładnie urządzenia będą zaktualizowane?

nokia wymierza potężne działo

Śpieszę z wyjaśnieniami! Otóż, wg założeń firmy HMD Global, mowa tutaj o modelach takich jak: Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Kiedy nastąpi owa aktualizacja? O tym jest niezwykle ciężko powiedzieć zarówno nam jak i samej Nokii. Ale wiele znaków na ziemi i niebie mówi, że najpewniejszym okresem pojawienia się aktualizacji będzie własnie wrzesień lub październik!

chińska nokia


Sprawdź TOP 20 Najmocniejszych PowerBanków

Czy taka informacja Was cieszy? Warto mieć jeszcze na uwadze, iż owej aktualizacji podlegać będzie także Nokia 9 - obecny flagowy okręt pobudzonej do życia Nokii. Cieszy fakt, że nowe władze Nokii dbają nie tylko o aktualizowanie oprogramowania w flagowym urządzenia, ale również w pozostałych modelach. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, wpadnięcia do nas na forum oraz pozostawienia po sobie łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Kto Otrzyma Androida O Jako Pierwszy? My Już Wiemy!