PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Wielki Powrót - Nowości od Toshiby

Wielki Powrót - Nowości od Toshiby

Już blisko dwa lata na polskim rynku nie gościliśmy nowości od firmy Toshiba. Jednak teraz marka powraca i to w jakim stylu! Firma udowadnia, że mimo nieobecności nie pozostała w tyle. Nowa strategia ma zapewnić obecność produktów Toshiby na kluczowych rynkach. Czym zaskoczą?

Wielki powrót

Nowości od Toshiba

1 września ubiegłego roku doszło do przekazania licencji na produkcję pomiędzy dwoma firmami. Była to oczywiście Toshiba oraz Vestel. Dzięki temu rozwiązaniu, Vestel otrzymała zgodę na sprzedaż, marketing i dystrybucję sprzętu pod marką Toshiba. Po niespełna roku, firma stała się jednym z największych producentów telewizorów w Europie - teraz wprowadza nowe linie produktów pod japońską marką. Mimo, że wielu z Was nazwa “Vestel” może nic nie mówić, to jednak ta Grupa jest dobrze znana na polskim rynku. Oferuje sprzedaż wielu marek, takich jak np. Sharp AGD czy Hitachi TV.

Sprawdź nasz ranking telewizorów!

“Polska pozostaje kluczowym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej dla Grupy Vestel” - Andrzej Krop

Seria U77

Telewizory z tej serii to dwa duże urządzenia - 55” oraz 49”. Zwiększono efektywność i intensywność obrazu na ekranie. Ważnym elementem serii jest postawienie na niespotykaną dotąd gamę kolorów. Oba modele wyświetlają subtelne nuty barw, które do tej pory ginęły w szerokim spektrum. Aby zachować wierność kolorów i spełnić oczekiwania producentów, zapewniono, aby telewizory odwzorowywały 99% przestrzeni barw DCI-P3.

 Telewizor z serii U77

Seria Entry

Seria ta ma być przede wszystkim dynamiczna. Posiada szeroką gamę modeli - 49, 43, 39, 32, 28 oraz 24 cale. Wszystkie z nich są zgodne ze standardem Full HD oraz HD Ready. Wyświetlają obrazy o wyraźnych detalach. Ważnym elementem jest DTS TruSurround HD, czyli system audio umożliwiający wyraźniejsze odtwarzanie np. dialogów, ale również słyszenie dźwięku z każdego kierunku.

 Telewizor z serii Entry

 

Seria U67

Telewizory mają dostarczyć część kinowych odczuć, jakie wynosimy po obejrzeniu filmu na dużym ekranie. Czy to się uda? Zobaczymy - jednak pierwszy krok ku temu założeniu został spełniony. Seria posiada pokaźne rozmiary, między innymi 65, 55 i 49-calowe telewizory. Są to wyświetlacze UHD, które zapewnić mają obraz czterokrotnie wyraźniejszy niż “zwyczajne” Full HD. Dodatkiem jest swobodny streaming 4K z Netflixa lub Youtube.

Katalog telewizorów Toshiba >>>

 Telewizor serii U67

Seria Smart

Jak sama nazwa wskazuje, ta seria skupia się na inteligentnych rozwiązaniach. W ten sposób użytkownik dostaje dostęp do inteligentnego portalu Toshiba, który pozwala na przeglądanie internetu lub dołączenie do społeczności dzięki aplikacjom Facebook, Twitter lub Youtube. Same urządzenia przychodzą w rozmiarach 55”, 49”, 43”, 39”, 32”, 28” i 24”, wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD. Posiadają trzy gniazda HDMI oraz dwa USB. Daje to więcej możliwości rozrywki.

 Telewizor serii Smart

Seria X97

W tej kategorii mamy jak na razie tylko jedno urządzenie. Jest to 65-calowy telewizor OLED, który ma zapewnić doskonałe efekty audiowizualne. Zwiększono głębię obrazu, co czyni go bardziej realistycznym. Odwzorowuje 1024 odcienie każdego koloru! Twórcy chcieli, aby produkt spełniał ich zamierzenia - zadbano o to, aby telewizor wyświetlał 99% przestrzeni barw DCI-P3. Sama konstrukcja jest bezramkowa. W połączeniu z precyzyjnym obrazem Ultra HD 4K, sprawia wrażenie, iż wyświetlane treści ożyły.

 Telewizor z serii X97


Telewizory Toshiba będą dostępne w sprzedaży już w czerwcu br. w sieci sklepów MediaMarkt, Saturn oraz w sklepie internetowym Redcoon.


blog comments powered by Disqus
Wielki Powrót - Nowości od Toshiby
Autor: Szymon Szott