PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najprecyzyjniejsze myjki do okien |TOP 10|

Nowe Blendery od Bosch - Kompletni Pomocnicy Kuchenni

Nowe Blendery od Bosch - Kompletni Pomocnicy Kuchenni

Marka Bosch jest dobrze znana na rynku. Jej produkty możemy spotkać niemalże w każdej kuchni. Tym razem firma proponuje nowe blendery. Mają stać się Twoim nowym pomocnikiem kuchennym - tak przynajmniej twierdzą producenci oraz Mateusz Gessler, sygnujący swoją twarzą nowe urządzenia.

Techniczny pomocnik

Kuchnia bez blendera

Skoro nowe produkty Bosch mają stać się idealnymi asystentami kuchennymi, muszą rzeczywiście pomagać nam w codziennych zmaganiach z przygotowywaniem posiłków. Tak też się dzieje. Blendery przygotowane są na każde kuchenne wyzwanie - potrafią miksować, kroić, ubijać, szatkować, a nawet zagnieść ciasto. Zgodnie ze słowami Małgorzaty Ruszkowskiej, autorki bloga 1000roślin.pl, gotowanie to wielka przygoda, jednak przyda nam się nieco technicznego wsparcia, a dobry blender ułatwia pracę.

Ranking blenderów

Blender wszechrobiący

Bosch MaxoMixx MSM881X1 to propozycja dla tych, który wolą mieć wszystko pod ręką. Jest to kompletny zestaw - blender ręczny i akcesoria - który pozwoli stworzyć bogactwo potraw w mgnieniu oka. Jest smukły i cichy. Budowa urządzenia cieszy oko, jest wykonana ze stali szlachetnej. Blender ma duży zapas mocy oraz 12 stopni regulacji jego prędkości. Wyposażono go w noże QuattroBlade Pro, dla których każde kuchenne wyzwanie będzie błahostką. Do kompletu wspomniane akcesoria - rozdrabniacz, foodprocesor i przystawka Kubixx do krojenia warzyw i owoców w idealną kostkę.

Blender ręczny

Pojemny mocarz

Kolejny blender, Bosch SilentMixx MMB65G0M, to odmienna propozycja. Jest to konstrukcja kielichowa - pomieści do 1,5 litra produktów, które następnie zmiksuje. Posiada płynną regulację prędkości oraz pracę pulsacyjną. W środku wyjmowany nóż KlickKnife ze stali szlachetnej. Dzięki niemu uzyskamy precyzyjne efekty w mgnieniu oka. Będzie ciekawą propozycją do wszelkiego typu sosów czy napojów.

Blender kielichowy

Blender dla… sportowca!

Bosch 2Go MMBM7G3M to propozycja dla ludzi zabieganych, również sportowców. Wyposażono go w specjalną butelkę z Tritanu, która pozwoli na zabranie ze sobą napoju na trening, czy do pracy. Dzięki niej w łatwy sposób oraz bez brudzenia dodatkowych naczyń przygotujemy  zdrowego shake'a lub przepyszne smoothie. Później wystarczy tylko zdjąć butelkę z urządzenia i w drogę!

Blender dla sportowca


blog comments powered by Disqus
Nowe Blendery od Bosch - Kompletni Pomocnicy Kuchenni
Autor: Szymon Szott