PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Plextor S3 Przedstawia Dyski SDD Na Każdą Kieszeń!

Plextor S3 Przedstawia Dyski SDD Na Każdą Kieszeń!

Dyski SDD to są super! Są lekkie, ultra szybkie i nie psują się. Niestety, są zbyt drogie! Za sensowną pojemność 1 TB trzeba dać fortunę. Plextor ma na to lekarstwo.

Polska premiera S3

Nowa seria budżetowych dysków właśnie wylądowała w naszym kraju. Plextor S3jest propozycją dla użytkowników, którzy chcą zmodernizować komputer i nie wydając na to fortuny. Nowe dyski są dostępne w wariancie SATA 3 i jako karta M.2.

Dyski z serii SSD Plextor S3 zostały wyposażone w pamięci flash NAND firmy Hynix z 3-poziomowymi komórkami, które z kolei zostały wykonane w 14-nanometrowym procesie produkcyjnym. Całością pracy zarządza kontroler Silicon Motion SM2254. Dzięki temu dyski mogą pochwalić się niezłymi parametrami. Szybkość operacji odczytu i zapisu losowego wynosi 92K i 79K IOPS.

Plextor S3

>>> Zobaczcie nasz ranking dysków SDD

Autorskie technologie 

Zastosowanie autorskiej technologii o nazwie PlexNitro sprawia, że  nowe nośniki z tej serii nie muszą rezerwować nadmiarowych bloków pamięci. To znacznie przyśpiesza odczyt i zapis danych. Jak to wygląda w praktyce? W przypadku dysku 128 GB, po odjęciu nadmiarowych bloków pamięci wykorzystywanych w dyskach innych marek pozostanie zaledwie około 120 GB wolnego miejsca. Dzięki nowej technologii podstępna będzie cała pojemność! 

>>>
Kosiarka spalinowa czy elektryczna – Sprawdź, która będzie dla Ciebie lepsza!

Dyski Plextor S3 są dostępne w wariantach o pojemności 128 GB, 256 GB, 512 GB oraz z interfejsami SATA 3 (S3C) i M.2 2280 (S3G). Cena? Jest to 262 zł za najmniejszy dysk, kolejno 448 zł i 980 zł. 

blog comments powered by Disqus
Plextor S3 Przedstawia Dyski SDD Na Każdą Kieszeń!