PODPOWIEDZI:

Jedyny w Swoim Rodzaju Samsung Gear S2

Jedyny w Swoim Rodzaju Samsung Gear S2

Z pewnością wszyscy już nie mogą doczekać się nowych zegarków od firmy Samsung. Na rynek wchodzi właśnie Gear S2 dostępny w dwóch wersjach - Gear S2 i Gear S2 Classic. Dobrany zarówno do tych preferujących sportowy tryb życia jak i tych skupionych na klasycznym wzornictwie.

Oryginalny obracany pierścień umożliwia łatwą komunikację jak i pozwala na komfortową obsługę urządzenia, przez co dostęp do niektórych aplikacji jest łatwiejszy jak nigdy. 

Smartwatch Gear S2 dla każdego! 

Oba zegarki pracują pod kontrolą systemu Tizen współpracującego z Androidem 4.4 lub nowszym na naszym telefonie. Urządzenie jest bardzo lekkie o zaledwie 11,4 mm grubości. Dotykowy ekran Super Amoled posiada średnicę 1,2 cala i rozdzielczość 360 x 360 (302 ppi). Dostęp do wielu jego opcji możemy uzyskać poprzez obrót pierścienia zegarka co ułatwia jego użytkowanie i pozwala na intuicyjną obsługę. 

Zegarek posiada 512 MB RAMU, 4 GB pamięci wewnętrznej, łączność Wi-Fi: 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC. Akumulator powinien wystarczyć na 2-3 dni użytkowania a jego ładowanie odbywa się z wykorzystaniem ładowarki bezprzewodowej. 


Ekspresy do Kawy

Zegarek Samsung Gear S2 ukaże się w przedsprzedaży w Polsce już 16 października br. i będzie trwać do 2 października. Natomiast 3 października zostanie wprowadzony na rynek do wybranych sklepów. Ceny mają wynosić odpowiednio 1499 zł za Samsung Gear S2 i 1599 zł - Samsung Gear S2 Classic.

blog comments powered by Disqus
Jedyny w Swoim Rodzaju Samsung Gear S2