PODPOWIEDZI:

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Dowiedz Się Więcej o Tym Dodatku!

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Dowiedz Się Więcej o Tym Dodatku!

Serca z Kamienia (The Witcher 3: Hearts of Stone) jest pierwszym i do tego tak świetnym rozszerzeniem do jednej z najlepszych gier RPG akcji 2015 roku: Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt). Dodatek został stworzony przez tych samych twórców z CD Projekt RED, co może zwiastować podobne, jak nie lepsze emocje związane z grą.

Wiedźmin 3: Dziki Gon był uznany przez krytyków jak i zwykłych graczy za produkcję niemal doskonałą, nie mogło oczywiście zabraknąć przy tym różnego typu dodatków. Pierwszym z nich jest Hearts of Stone czyli po prostu Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Kilkanaście godzin zabawy na wysokim poziomie!

Do uruchomienia dodatku potrzebne będzie posiadanie podstawowej wersji Wiedźmina 3. 
Minimalne wymagania: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit.

Serce z Kamienia to dodatkowe kilkanaście godzin zabawy na wysokim poziomie. Oprócz nowych zadań pojawiły się nowe postacie, potwory, kolejne wybory i konsekwencje, które mają wpływ na dalszą część rozgrywki jak i dodatkowe artefakty i bronie, które pozwolą nam na maksymalne czerpanie przyjemności z korzystania z gry.


Ekspresy do Kawy

Dodatek do Wiedźmina 3 został całkowicie zlokalizowany w języku polskim i kolejnym plusem jest to, że nie trzeba ukończyć podstawowej wersji by zagrać w Serca z Kamienia

blog comments powered by Disqus
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Dowiedz Się Więcej o Tym Dodatku!