PODPOWIEDZI:

MODECOM Volcano Blaze Technologia Jutra od Teraz Dla Każdego

MODECOM Volcano Blaze Technologia Jutra od Teraz Dla Każdego

MODECOM Volcano Blaze to pierwszy na rynku produkt polskiej firmy MODECOM do wirtualnej rzeczywistości dla każdego użytkownika smartfona. Łatwy dostęp do technologii 3D już dla Ciebie!

MODECOM Volcano Blaze to nowość na polskim rynku technologii. Umożliwia on oglądanie filmów, zdjęć 3D a także możliwość zagrania w trójwymiarowe gry wszędzie gdzie chcemy. 

Wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki? Już teraz! 

MODECOM Volcano Blaze oferuje kompletny  zestaw do wirtualnej rzeczywistości, w jego skład wchodzą Gogle VR, elastyczna opaska, słuchawki dokanałowe, bezprzewodowy gamepad/kontroler.

Gogle przeznaczone są do użycia ze smartfonami, na których użytkownik może uruchomić gry i aplikacje przygotowane w technologii VR. By wejść w świat rozrywki na wysokim poziomie wystarczy tylko umieścić smartfon w okularach i uruchomić odpowiedni materiał 3D.


Ekspresy do Kawy

Gogle zostały wykonane z lekkiego i trwałego materiału, ponadto w ich konstrukcji wykonany został specjalny mechanizm Antidrop, który zapobiega wyślizgnięciu się naszego smartfona. Odpowiedni system wentylacji zastosowany w urządzeniu chroni nasz smartfon przed przegrzaniem. Niewątpliwym plusem całego zestawu jest jego atrakcyjna cena - 199 zł/brutto, dostępne już w pierwszej kolejności w sklepach RTV EURO AGD.

blog comments powered by Disqus
MODECOM Volcano Blaze Technologia Jutra od Teraz Dla Każdego