PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Zbliża Się Finał Genesis Cup - Wielkie Emocje Gwarantowane!

Zbliża Się Finał Genesis Cup - Wielkie Emocje Gwarantowane!

Wielki finał Genesis Cup już w drodze! W ten weekend odbędą się półfinały, a tydzień później wielki finał na PGA.

Ledwie opadły pierwsze emocje związane z turniejem Genesis  Cup a tu już gracze Counter Strike:Global Offensive muszą przygotowywać się na półfinały turnieju. Organizacją zajął się Natec Genesis oraz nasz portal

Prawie miesięczna rywalizacja przyniosła za sobą wiele ekscytacji. W kwalifikacjach brały udział aż 64 drużyny, spośród których po czterech etapach rywalizacji pozostały cztery najlepsze zespoły.

Pierwszy z półfinałów pomiędzy zespołami TEAM CHANDRA i Red Fox Gaming odbędzie się w niedzielę o godzinie 18. Drugi  półfinał, w którym rywalizować będzie 31337 eSports i Proskilled.Black planowany jest po pierwszym pojedynku. Oba mecze będzie można obejrzeć na https://Twitch.tv/videotesty , a streamować będą Szakal oraz SzachMatt.

Bezpośrednio po półfinałach ma się odbyć też mecz o trzecie miejsce. Na ostateczne rozstrzygnięcia musimy poczekać do następnego tygodnia. Finał odbędzie się na stoisku Natec Genesis na targach Poznań Game Arena - 17 października. Dla drużyn będzie to okazja nie tylko by wygrać nagrody, ale także zaprezentować się na międzynarodowych targach szerszej publiczności i poczuć się jak na wielkim turnieju. Przygotujcie się na niezapomniane emocje! 

blog comments powered by Disqus
Zbliża Się Finał Genesis Cup - Wielkie Emocje Gwarantowane!