PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test D-Link DCS‑2802KT‑EU - Monitoring dla wymagających

Apple i D-Link Przedstawiają Inteligentne Rozwiązania Dla Domów

Apple i D-Link Przedstawiają Inteligentne Rozwiązania Dla Domów

Kojarzycie system Apple HomeKit? Dzięki niemu posiadacze iPhonów i iPadów mogą skorzystać z możliwości zdalnego podglądu tego, co się dzieje w ich domu. Niestety, większość dostępnych kamer nie pasowało do tego systemu. Do czasu! Teraz pojawiła się D-Link Omna.

Budowa i wykonanie

Pierwsze co się rzuca w oczy to to, że D-Link Omna to porządny kawał kamery! Urządzenie jest bardzo dobrze zbudowane i z solidnych materiałów. Charakteru dodaje elegancki wygląd, który idealnie spasuje się z każdym wystrojem wnętrza. 

D-Link Omna 

Na pierwszy rzut oka widać cylindryczny kształt z okiem obiektywu na szycie. Całość wygląda jak wieża, której jedynym zadaniem jest strzeżenie naszego dobytku. 

D-Link Omna 

Na spodzie urządzenia umieszczono slot karty microSD, dzięki czemu możemy bez trudu zgrać nagrania z naszej kamery. W całym pudełku, poza Omną, znajdziemy również instrukcję obsługi oraz zasilacz z długim kablem. 

D-Link Omna 

Klik i działa!

Mieliście kiedyś kłopot ze skonfigurowaniem takiego sytemu? No to zapomnijcie o tym. Teraz wystarczy podłączyć wszystko do prądu i włączyć aplikację Omna lub HomeKit. Dalej zostaniemy już odpowiednio pokierowani przez system. 

D-Link Omna 

Instalacja i konfiguracja jest bardzo prosta i opiera się w dużej mierze na skanowaniu kodów odpowiednimi urządzeniami Apple, może to byćiPad, może to byćiPhone. Co ciekawe, obraz z kamery możemy oglądać nie tylko na iPhonie, ale także na smartwatchu Apple Watch.

D-Link Omna 

Mały, ale jary…

Opisywana kamera daje nam bardzo dużo możliwości. Aż dziw, biorąc pod uwagę jej rozmiary. Kamerka nagrywa w jakości HD 1080p! Nie zapominajmy o tym, że jest kompatybilny z urządzeniami Apple – i nie chodzi tutaj tylko o stylistykę. Bez trudu naszą Omną można kierować przez Siri, naszego asystenta. Szkoda tylko, że asystent wciąż nie obsługuje naszego języka. 

D-Link Omna 

Co jeszcze potrafi kamera? Okazuje się, że bardzo wiele. Pozwala na przykład na podgląd na żywo. Innymi słowy, urządzenie powiadomi nas kiedy wykryje ruch w naszym domu. Ciekawa opcja! Jeśli w naszym systemie Apple HomeKit mamy podłączone inteligentne gniazdka czy żarówki, to możemy bez trudu podłączyć je do naszej kamery, która będzie mogła na przykład włączyć światło, kiedy wykryje ruch.  

D-Link Omna 

Czy warto zainwestować? 

D-Link Omna to pierwsze rozwiązanie tego typu, kompatybilne z urządzeniami Apple. Jeżeli chcecie zabezpieczyć swój dom, a przy okazji korzystacie z urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka, warto się tym zainteresować.

blog comments powered by Disqus
Apple i D-Link Przedstawiają Inteligentne Rozwiązania Dla Domów