PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Profesjonalne kamery sportowe wysokiej jakości

Technologia 3D w Sony Bravia HX800

Technologia 3D w Sony Bravia HX800

Firma Sony wprowadza do swojej oferty nowy telewizor Sony Bravia HX800, umożliwiający oglądanie obrazu 3D w najwyższej dostępnej obecnie jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy Sony w realizowaniu projektów związanych z technologią 3D sprawia, że nowy odbiornik telewizyjny zapewni doznania i emocje na niespotykanym dotąd poziomie.

Wszystko to przy zachowaniu najwyższych dostępnych obecnie na rynku parametrów i najnowocześniejszych technologii, takich jak podświetlenie z lokalnym wygaszaniem i Motionflow 200Hz PRO z funkcją Image Blur Reduction (osłabiania rozmycia obrazu) – dzięki której nawet najbardziej dynamiczny i pełen szczegółów obraz pozostaje płynny i naturalny.

Sony Bravia HX800

Aktywne okulary TDG- BR100B z soczewkami ciekłokrystalicznymi odbierają sygnał z telewizora za pośrednictwem nadajnika synchronizacji 3D i na ułamek sekundy wyłączają jedną z soczewek, tak aby w danej chwili tylko jedno oko oglądało dany obraz w jakości Full HD.

Sony Bravia HX800

Sony Bravia HX800 to nie tylko najwyższa jakość obrazu, format Full HD, optymalny kontrast, naturalne odwzorowanie barw i pozwalająca na optymalizację jakości obrazu funkcja Ambient Sensor. To także piękny i stylowy element wyposażenia naszego salonu. Smukły, starannie wyprofilowany kształt 40’’ ekranu (102 cm), wyposażonego w innowacyjne podświetlenie Dynamic Edge LED z lokalnym wygaszaniem pozwala cieszyć się minimalistyczną formą telewizora Sony Bravia HX800 bez względu na to czy telewizor jest włączony, czy wyłączony.

blog comments powered by Disqus
Technologia 3D w Sony Bravia HX800