PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Lenovo Zaprezentowało Nowe Laptopy z Serii IdeaPad

Lenovo Zaprezentowało Nowe Laptopy z Serii IdeaPad

Każdemu z nas zależy na wydajności, ale również na atrakcyjnym wyglądzie. Kiedy poszukujemy laptopa idealnego dla siebie, większość z nas tymi właśnie cechami kieruje się w pierwszej kolejności. Firma Lenovo chce zachęcić, aby wybór padł na ich produkty. Czym się wyróżniają?

Elegancja i wszechstronność

Laptopy z serii IdeaPad

Lenovo zaprezentowało nową serię laptopów - IdeaPad. Jest to rodzina sześciu modeli notebooków, które mają być wzorem stylu, formy i funkcjonalności. Firma, podczas projektowania laptopów, kierowała się mottem “mniej znaczy więcej” - efektem tego są urządzenia, które oferują oczekiwaną wydajność, ale też proste wzornictwo idącew parze z nieskomplikowaną funkcjonalnością. Rodzina IdeaPad składa się z modeli IdeaPad 720, 520 oraz 320. Dodatkowo dostępne są również te same modele w konfiguracjach “S” (slim). Jak twierdzi Lenovo - są one odpowiedzią na palące potrzeby użytkowników, pasują niemalże do wszystkich gustów, jak i budżetów.

  Najlepszy laptop? Jeśli nie znasz takiego, koniecznie sprawdź nasz ranking!

Laptop z rodziny IdeaPadLaptopy są zróżnicowane stylowo i funkcjonalnie, a więc dostosowane do użytkowników. Projektanci zadbali o to, aby każdy element był perfekcyjny. Każdy model ma cieńszy profil, szczególnie w konfiguracjach S. Tak też IdeaPad 720/720S posiada wysokiej klasy aluminiową obudowę (anodyzowaną) i jest wykończony tą samą techniką, jaką szlifuje się i poleruje diamenty. W środku urządzenia drzemie procesor Intel Core i7, dysk PCIe SDD (1TB) oraz gniazdo Thunderbolt 3. Z kolei model520/520S posiada metalową, wykonaną metodą infuzyjną, obudowę. Skoncentrowano się na komforcie pracy, tym samym przebudowany został układ klawiatury - udoskonalono klawisz “Shift”. Model 320/320S jest tym, który ma imponować wzornictwem - dostępne są różne wersje kolorystyczne. Ważnym elementem tego modelu jest napęd dysków DVD oraz gniazda USB Type C.

Gaming dla każdego

Przy okazji premiery rodziny IdeaPad, Lenovo zaprezentowało również laptop gamingowy - Lenovo Legion Y920. To wydajny, 17-calowy sprzęt, gotowy do grania na najwyższym poziomie. Jest w stanie również obsłużyć wirtualną rzeczywistość. Wyposażono go w procesor Intel Core i7 z serii K oraz mocną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070. Gracze docenią mechaniczną klawiaturę z podświetleniem RGB i wieloma efektami świetlnymi.

Laptop Gamingowy od Lenovoblog comments powered by Disqus
Lenovo Zaprezentowało Nowe Laptopy z Serii IdeaPad
Autor: Szymon Szott