PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Razer Tresher Ultimate - Zestaw Słuchawkowy Dla Konsolowych Graczy

Szybki spis treści
Razer Tresher Ultimate - Zestaw Słuchawkowy Dla Konsolowych Graczy

Każdy zna markę Razer. Tworzy ona zaawansowany sprzęt gamingowy. Nie da się ukryć, że większość ich produktów przeznaczona jest dla graczy komputerowych - myszki, klawiatury, słuchawki. Tym razem firma zdecydowała się pochylić nad gamingowym światem konsol. Co z tego wyszło?

Konsolowy zestaw Audio

Podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles, Razer poinformował słuchaczy o premierze zestawu słuchawkowego dla graczy…konsolowych. Razer Tresher Ultimate, bo tak nazywa się produkt, będzie przeznaczony do użytkowania z konsolami Xbox One oraz Playstation 4. Konsole dostaną odrębne wersje kolorystyczne słuchawek - zieloną oraz niebieską

Słuchawki Razer Tresher w użyciu

Słuchawki Razer Tresher Ultimate oferują przestrzenny dźwięk Dolby 7.1 Surround. Dzięki zastosowaniu tego systemu, wrażenia audio płynące z 50 mm przetworników są bardzo wciągające i realistyczne. Zestaw ten, ma zapewnić najszersze możliwe pasmo dźwięku w konsolach - od najniższych tonów, po te najwyższe. Nauszniki pokryte zostały sztuczną skórą, dodatkowo wyłożono je pianką dla zwiększenia komfortu. Dopasowują się do kształtu głowy, przez co zapewniają niebywałe wygłuszenie i dużą wygodę. Dostępne będą również nauszniki wypełnione żelem schładzającym, stworzone po to, aby gwarantować jeszcze większy komfort użytkowania przy długiej, wielogodzinnej rozgrywce.

Wersja Xbox Razer Tresher Ultimate

Zestaw wyróżnia się łącznością bezprzewodową. Jej zasięg określa się na 12 metrów od źródła sygnału. Wyposażono je w wysuwany mikrofon, który umożliwia komunikację głosową bez zakłóceń. Gwarantować to ma jednokierunkowa konstrukcja. W sam headset wbudowano specjalne przyciski, pozwalające na regulację głośności, balansu oraz chatu głosowego. Świetny zabieg - najważniejsze ustawienia pod ręką.


Wersja Playstation 4 Razer Tresher Ultimate


Razer Thresher Ultimate jest licencjonowanym produktem przeznaczonym do Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X. Zamówienia na wersję Xbox oraz Playstation 4 będą realizowane od czerwca br.


blog comments powered by Disqus
Razer Tresher Ultimate - Zestaw Słuchawkowy Dla Konsolowych Graczy
Autor: Szymon Szott