Epson Moverio - Wyścigi Dronów w Rzeczywistości Rozszerzonej!

Epson Moverio - Wyścigi Dronów w Rzeczywistości Rozszerzonej!

Drony na dobre zagościły pod strzechą i niezbitymi dowodami na to jest stale rosnąca ich sprzedaż. Coraz mocniej popularne stają się modele, które mają zamontowaną kamerę, dzięki której jesteśmy w stanie lepiej kontrolować lot naszego urządzenia. Co w przypadku, gdy dołączymy do tego technologię rzeczywistości rozszerzonej?

Firma Epson w gruncie rzeczy znana jest najbardziej w przypadku projektorów. Inżynierowie tej firmy mają jednak pomysły na nieco innego typu zagadnienia technologiczne i oto naszym oczom okulary AR Moverio Drone Edition! Jest to jeden z wielu projektów łączących firmy DJI i Epson, wśród których znajdziecie Phantoma 3/4 oraz Mavic Pro! 


Armia Samsunga? Czy to możliwe? Sprawdź!


jeden z najlepszych dronów w sieci

Przechodząc do sedna sprawy, z myślą o donach, Epson wraz z EdgyBees stworzył wyjątkową aplikację, która umożliwi nam ściganie się po wirtualnych torach wspomnianymi wcześniej dronami!Aplikacja zawiera ponad 30 różnych tras, przewodnik ułatwiający ich poznanie, tryb rywalizacji pozwalający na zmierzenie się z osobami zamieszkującymi inną część globu! 


Szukasz dobrego drona? Koniecznie rzuć okiem na tę ofertę!


okulary ar od epsona

Co za tym idzie, by móc ścigać się z inną osobą, nasz oponent nie musi znajdować się w tym samym miejscu co my!  Warto wiedzieć, że sama aplikacja nosi nazwę Drone Prix, a w niej zawierają się takie elementy jak:

  • Tryb solo i rywalizacji - wyścigi na czas
  • Asystent lotu - lot wzdłuż wyznaczonej ścieżki w przestrzeni 3D ze zbieraniem bonusów  i nagród
  • Tory przeszkód - ponad 30 różnych tras o różnym stopniu trudności
  • Integracja z mediami społecznościowymi - piloci mogą połączyć swoje ID użytkownika w grze z kontem na FacebookuUltrawydajny TABLET Lenovo - 599zł. Promocja


Całość zapowiada się naprawdę wyjątkowo i obiecująco. Bezapelacyjnie drony wchodzą na nowy poziom, co oznacza, że nasze postrzeganie tych urządzeń ulegnie znacznej zmianie. Pytanie tylko, kto będzie gotów wydać aż 800 dolarów (ok. 3500 złotych) za okulary, które stanowią integralną całość zestawu? Ja bym osobiście zaczekał na nieco niższą cenę, gdyż ta odstrasza i zniechęca do zakupu. Co o tym sądzicie? Powiedzcie, co sądzicie na ten temat w komentarzach oraz na naszym forum dyskusyjnym! Nie zapomnijcie również o łapce w górę!

Jakie drony i akcesoria są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu dronów i akcesoriów z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które drony i akcesoria warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Xiaomi Mi Drone Xiaomi Mi DroneBest of the best!
2Overmax X Bee Drone 3.1 Overmax X Bee Drone 3.1 Sprawdź sam
3DJI Phantom 3 Professional DJI Phantom 3 Professional Ten ma niezłą cenę!
4Overmax X BEE DRONE 7.1 Overmax X BEE DRONE 7.1 Polecany model
5DJI Phantom 3 Standard DJI Phantom 3 Standard Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Dronów - Najpopularniejsze Modele na Polskim Rynku

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more