PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Głośnik Hykker Sound Storm Już w Poniedziałek w Biedronce!

Głośnik Hykker Sound Storm Już w Poniedziałek w Biedronce!

Oferta Biedronki znów się wzbogaci - tym razem do sklepów trafi bezprzewodowy głośnik Sound Storm od Hykker. Testowany przez nas sprzęt pojawi się na półkach już w najbliższy poniedziałek.

Testowaliśmy to dla Was!

Parę dni temu testowaliśmy dla Was jedno z nowszych urządzeń marki Hykker - głośnik bezprzewodowy w typie “boombox”, Hykker Sound Storm. Jeśli jeszcze nie widzieliście autorskiego testu Venre, koniecznie sprawdźcie ten materiał! A jeśli już ostrzycie sobie zęby na to urządzenie, to pojawi się ono w Biedronce w poniedziałek 20 listopada br. - jego cena to jedynie 111 zł.

Hykker Sound Storm

Parę słów o Hykker Sound Storm

Hykker Sound Storm to bezprzewodowy głośnik. Cechuje się ciekawym, nowoczesnym designem, nie jednemu może przypominać droższe konstrukcje markowych firm. Producent wyposażył go w dwa głośniki po 5 W i moduł Bluetooth - dzięki temu bez problemu odtworzycie muzykę ze smartfona. Posiada wbudowany port USB, AUX oraz slot na kartę microSD. Urządzenie zasila akumulator Li-ion o pojemności 2000 mAh, co zapewnia nieprzerwaną pracę do 5 godzin. Dodatkowo posiada pozytywną opinie jednostki certyfikującej TUV Rheinland, która sprawdziła go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności i poręczności. Wiemy, że nie jest to sprzęt z najwyższej półki, ale umówmy się, nie o to tutaj chodzi - Hykker kusi niskimi cenami, które nie odbijają się negatywnie na jakości wykonania. Sprzęt sprawdzi się idealnie dla średnio wymagającego użytkownika lub jako prezent na zbliżające się Mikołajki.

blog comments powered by Disqus
Głośnik Hykker Sound Storm Już w Poniedziałek w Biedronce!