PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Oppo AX7

Druga Generacja Moto Z Play Trafia do Sprzedaży!

Druga Generacja Moto Z Play Trafia do Sprzedaży!

Mobilny świat obiegła informacja o ruszeniu machiny przedsprzedaży Motoroli Moto Z2 Play! Jest to następca popularnej słuchawki, która zaskarbiła sobie dobre uznanie wśród konsumentów m.in. ze względu na modularne usposobienie! Jak wypadnie nowa twarz Moto Z2 Play? Zobaczmy!

Linia Moto Z cieszy się niezwykłą popularnością z kilku powodów. Do tychże powodów zaliczyć możemy przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, nietuzinkowy design i przede wszystkim przystępną cenę. Do grona tych nieprzeciętnych słuchawek dołącza własnie druga generacja modelu Moto Z Play!

nowe moto z play

Jak już wiecie, serię Moto Z charakteryzują również osławione moduły, które w oryginalny dość sposób, pozwalają nam na poprawianie "osiągów" naszego smartfona. Bardziej niż pewne jest to, że pragniecie się dowiedzieć tego, co tak na prawdę kryje w sobie ów model? Zatem, spieszę z informacjami:

EKRAN: 5.5-cala Full HD Super AMOLED

PROCESOR: Snapdragon 626

RAM: 4 GB

ROM: 64 GB

APARATY: 12 i 5 mpix

AKUMULATOR: 3000 mAh

SYSTEM: Android 7.1.1 Nougat

Ponadto, warto dodać, że słuchawka została wyposażona również w slot na kartę microSD do 256 GB. Nie zabrakło także miejsca na gniazdo USB 3.1 typu C. Co jeszcze warto wiedzieć o tym modelu? Z pewnością zainteresuje Was wzmianka o tym, iż każdy kto zdecyduje się na złożenie zamówienia w okresie owej przedsprzedaży, całkowicie za darmo otrzyma modułowe plecki Moto Style Shell oraz moduł baterii Incipio offGRID o wartości 299 złotych! 

szokujący smartfon od motoroli

Pamiętajcie, że zamówienia można składać (kiedy chcemy otrzymać prezenty) od 17 lipca do 17 sierpnia. Albowiem, 18 sierpnia ruszy regularna sprzedaż i wysyłka wcześniej zamówionych modeli. Jaka cena? Wg zapewnień samego producenta, sugerowana cena detaliczna ma wynosić 1999 złotych. Czy to dużo? Na to musicie odpowiedzieć sobie sami! Tymczasem, zapraszam Was do odkurzenia sekcji komentarzy, wpadnięcia na nasze forum oraz pozostawienia po sobie łapki! 

blog comments powered by Disqus
Druga Generacja Moto Z Play Trafia do Sprzedaży!