PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nowy Smartfon Idealny do Miasta - MyPhone City

Szybki spis treści
Nowy Smartfon Idealny do Miasta - MyPhone City

Życie w mieście stawia przed nami wiele różnego rodzaju przeszkód. Nie raz musimy szukać drogi do celu, sprawdzać rozkład jazdy autobusów czy na szybko przesłać dane do chmury. Aby życie było łatwiejsze, potrzebujemy solidnego pomocnika. Taki pojawi się już 10 lipca.

Miejski przyjaciel

Polska firma myPhone zapowiedziała, iż 10 lipca br. na rynek wejdzie nowy smartfon - myPhone City. Już teraz możecie składać przedpremierowe zamówienia na ten model. Warto dokonać tego właśnie teraz, ponieważ do każdego zamówienia dołączana jest inteligentna opaska myFIT - zupełnie gratis. Gadżet pozwala na monitorowanie wszelakiej aktywności fizycznej i dbanie o zdrowy styl życia.

Telefon myPhone CitySam smartfon posiada 5-calowy ekran IPS HD o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Producent zapewnia, że świetnie odwzorowuje kolory i zapewnia szeroki kąt widzenia. Specyfikacja nie zawodzi - ekran pokryto szkłem 2,5D FL. Sercem urządzenia jest 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6737 o taktowaniu 1.3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Telefon posiada dwa aparaty, główny i przedni. I tak kolejno otrzymujemy 13 Mpx z inteligentnym autofocusem i funkcją HDR oraz 5 Mpx do selfie.

Telefon myPhone City frontZ dodatkowych funkcji warto podkreślić, iż myPhone City posiada funkcję czytnika linii papilarnych. Dzięki temu zwiększy się bezpieczeństwo Twoich danych, a odblokowanie urządzenia zajmie zaledwie ułamek sekundy. Telefon posiada 16 GB pamięci wewnętrznej, oczywiście rozszerzalnej za pomocą karty microSD. Urządzenie gwarantuje również dostęp do LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 oraz GPS. Klienci docenią na pewno funkcję Dual SIM i baterię o pojemności 2400 mAh.
myPhone City na Androidzie 7.0


myPhone City jest obecnie w przedsprzedaży, zarówno w sklepie producenta jak i partnerów - jego cena to 599 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowy Smartfon Idealny do Miasta - MyPhone City
Autor: Szymon Szott