PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

Lenovo Poszerza Swoją Ofertę o Nowe Monitory Dla Graczy!

Lenovo Poszerza Swoją Ofertę o Nowe Monitory Dla Graczy!

Lenovo zna potrzeby graczy, które rosną wraz z rozwojem technologii, dlatego też firma zdecydowała się na wprowadzenie nowej serii Y27! Czym zaskoczą nas nowe monitory od tego znanego producenta elektroniki? Zapraszam do lektury.

Solidny monitor to nieodzowny element każdego zestawu komputerowego dla gracza. Bowiem, co nam po niezwykle mocnej jednostce centralnej, kiedy nasz monitor jest podrzędnej klasy wyświetlaczem o przeciętnych parametrach. Lenovo przygotowało ciekawa propozycję dla nieco bardziej wymagających graczy, którzy cenią sobie dobre konstrukcje.

idealny zestaw dla gracza

Mowa tutaj rzecz jasna o nowej rodzinie, a raczej serii "Y27", która została powiększona o dwa nowe modele: Y27g i Y27f. Obydwa urządzenia zostały stworzone z myślą o wszystkich graczach, oczekujących zwiększenia emocji i głębi wydobywanych z gier komputerowych. Czy tak jest naprawdę?

nowe dziecko lenovo

Obydwa modele cechują się matrycami o rozmiarze 27-cali i rozdzielczości Full HD. Jest to może niewielka rozdzielczość jak na obecne czasy, ale nowe produkty Lenovo nadrabiają kilkoma innymi elementami. Do takich można zaliczyć m.in.:

  • zakrzywienie matrycy wynoszące 180R
  • kąt wiedzenia wynosi 178 stopni
  • kontrast statyczny 3000:1
  • kontrast dynamiczny 3M:1
  • NVIDIA G-SYNC (Y27g)
  • AMD FreeSync (Y27f)

Ponadto, zarówno jeden jak i drugi model został wyposażony dodatkowo w porty: USB 3.0, DisplayPort oraz HDMI. Ciekawostką może być zgrabnie wbudowany wieszak na słuchawki, który możemy z łatwością wysunąć z lewej strony urządzenia. Przyznacie, że jest to nader praktyczne rozwiązanie? Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz pozostawienia łapki!

blog comments powered by Disqus
Lenovo Poszerza Swoją Ofertę o Nowe Monitory Dla Graczy!