PODPOWIEDZI:

Smartfon Asus ZenFone Max - Idealny Gadżet na Wakacje?

Smartfon Asus ZenFone Max - Idealny Gadżet na Wakacje?

W dobie dzisiejszych czasów smartfon okazuje się nierozłącznym kompanem w różnego rodzaju sytuacjach. Poczynając od spotkania ze znajomymi w klubie, a skończywszy na wspaniałych wakacjach z naszą drugą połówką! Smartfon spełnia się jako nieocenione źródło informacji, ale również jako podręczny aparat kompaktowy, który pozwoli zatrzymać nam najciekawsze chwile godne zapamiętania. Czy to samo możemy powiedzieć o ZenFone Max od Asusa? Sprawdźmy to!

Jeszcze kilka lat temu nasze podręczne i stosunkowo kompaktowe "komputery kieszonkowe" był y używane przez nie tak duże grono konsumentów, jak ma to miejsce dzisiaj. Przez wyraźną większość smartfony były odczuwane jako chwilowy “bum” spod znaku sprowadzanego auta zza zachodniej granicy naszego kraju! Jak się okazało, przez te kilka lat te niepozorne urządzenia mobilne stały się niemal tak powszechne, że nawet niejeden poczciwy staruszek takowy posiada! Pominąwszy to, “sprytne komórki” stały się nieodłączną częścią naszego życia codziennego, co standardowo niesie za sobą zarówno plusy jak i minusy.


Warianty Kolorystyczne ZenFone Max

Przejdźmy jednak do samego Asusa i jego ZenFone’a Max! Bowiem, przedstawiciele firmy reklamują ten model jako tegoroczny i przede wszystkim nieodłączny kompan wakacji! Do poparcia tej wyraźnej tezy, przygotowali aż pięć całkiem solidnych argumentów i pierwszym z nich będzie… bateria! Trzeba przyznać, że w okresie wakacyjnym, kiedy jesteśmy duży ogrom czasu w ruchu, wówczas bardzo cenimy sobie długi czas na pojedynczym ładowaniu. Wg producenta, słuchawka wytrzyma: ok 37 godzin rozmów, ok. 32 godzin surfowania po sieci oraz ok. 22 godzin odtwarzania filmów! Wszystko to za sprawą ogniwa o pojemności 5000 mAh!

Asus ZenFone Max

Kolejnym argumentem ma być aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 mpix. Jest on wyposażony m.in. w funkcję PixelMaster, laserowy autofokus oraz podwójną diodę LED. Czy to wystarczy? Wg źródła, tak. Co poza tym stoi w kolejce na argumenty? Otóż, jest to funkcja Dual SIM. Dzięki niej będziemy w stanie wykorzystywać dwa numery telefonu, co jest rzeczą oczywistą. Główną cechą tego modułu jest funkcja Dual SIM Dual Standby, dzięki której w nieprzerwanej gotowości będą obie karty!

Zestaw ZenFone MaxSolidnym argumentem w określeniu tego smartfonu jako idealny na wakacje jest z pewnością pokrycie ekranu szkłem wysoce odpornym na zarysowania! Producent pokwapił się o umieszczenie hartowanego szkła Corning Gorilla Glass czwartej generacji! Wyjątkowo ciężko będzie stłuc czy nawet zarysować tak porządnie zabezpieczony ekran! Ostatnim argumentem Asusa jest sam interfejs urządzenia, którym jest nakładka systemowa Asus ZenUI. Ma ona w zanadrzu ponad tysiąc różnorakich i rozbudowanych funkcji, które pozwalają na pełną personalizację urządzenia, co sprawia, że przyjemność obcowania z ZenFone Max staje się jeszcze większa! Czy zdecydowaliście się na ten model? Czy Wg Was spełnia on stawiane mu oczekiwania? Czy nowe smartfony Asus są godne zainteresowana? Piszcie w komentarzach poniżej materiału!

blog comments powered by Disqus
Smartfon Asus ZenFone Max - Idealny Gadżet na Wakacje?