PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

IFA 2017 - LG Prezentuje Nowoczesne Pralki i Lodówki!

IFA 2017 - LG Prezentuje Nowoczesne Pralki i Lodówki!

Posiadanie czystych ubrań to podstawa i wie o tym każde dziecko. Tylko czy wie również o tym, że równie istotne jest to, jak dobre i starannie prane są nasze ubrania? Co nieco można powiedzieć także o przechowywaniu pożywienia przez inteligentne lodówki. Odpowiedzią na to i wiele więcej, jest najnowsza gama pralek i lodówek od LG!

PRANIE INNE NIŻ INNE

Robienie prania nie jest już takie jak kiedyś. Ten podstawowy element naszego ziemskiego życia staje się coraz to bardziej intuicyjny i nawet my - mężczyźni potrafimy opanować te wydawać by się mogło, nieokiełznane bestie i pożeracze skarpetek! Obecne pralki, nie tyko potrafią porządnie wyprać nam ubranie, ale nawet o nie zadbać w odpowiedni sposób. Ba! Teraz możemy nawet zrobić dwa różne prania jednocześnie! 

wydajna suszarka od lg

LG TwinWash

Takie właśnie rozwiązanie przygotowało nam koreańskie LG, które właśnie zdążyło zaprezentować najnowszą rodzinę pralek LG TwinWash! Jest to bezpośrednie połączenie dwóch modeli pralek. Producent uposażył swoją nową gamę w technologie takie jak: TrueSteam i TurboWash. Mają one za zadanie zmiękczyć tkaninę w ubraniach, wyeliminować uciążliwe zapachy, usunąć zagniecenia oraz usunąć alergeny! 

prosta w obsłudze pralka

Jakby tego było mało, Koreańczycy powiększyli swoją firmę o nowe suszarki do ubrań. Modele te wyposażono w wyjątkową funkcję Eco, w którym utrzymywana jest niska temperatura, co ma bezpośredni wpływ na minimalizację uszkodzeń. Nie można nie wspomnieć również o trybie Speed Mode, który to skraca czas suszenia do minimum. Czy to tyle, jeśli chodzi o suszenie? Nie. Bowiem, przed nami jest jeszcze szafa LG Styler! 

elektryzujące pralki od lg

LG Styler

Jest to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o odświeżaniu odzieży. Model tego urządzenia został wyposażony w inwerterowaną pompę ciepła oraz funkcję TrueSteam. Zatem, mamy tutaj podobne zastosowanie funkcji, jak w przypadku wspomnianej wcześniej suszarki. Co więcej, LG Styler ma w swoim wnętrzu ruchomy wieszak, który... delikatnie potrząsa ubraniami, co niweluje ewentualne zagniecenia. 

sprytne pralki od lg

LODÓWKA Z WINDOWS 10!

Przechodząc dalej, nie możemy nie wspomnieć o inteligentnej lodówce, która pojawiła się na berlińskich targach IFA 2017! Można by powiedzieć, że jest to nietypowa i przede wszystkim... multimedialna lodówka z dużym wyświetlaczem. Tak w skrócie. Jednak, jeśli przyjrzymy się nieco mocniej, dostrzeżemy preinstalowany system Windows 10! Już słyszę te głosy o zawieszaniu się lodówki, albo o pojawianiu się niesławnego "Blue Screen-a", który przysłoni nam zawartość naszej lodówki...

Jak kupić pralkę? Zobacz rankingi pralek!

LG TwinWash


Wbrew pozorów, system Windows 10 jest jednym z najbardziej dopracowanych produktów tego typu i podobnie będzie można powiedzieć o nowym modelu lodówki od LG. Co zrobimy za sprawą obecności Windowsa na pokładzie lodówki? Opcji jest wiele, ale najważniejszą jest sprzężona z nią aplikacja mobilna, dzięki której sprawdzimy zawartość naszej mroźnej szafy, gdy jesteśmy poza jej zasięgiem... lodówki, oczywiście. Wyłączają ekran możemy zajrzeć do lodówki bez konieczności jej otwierania, a w wolnej chwili możemy zagrać sobie w pasjansa!

lodówka z windows 10

Co o tym sądzicie? Czy taka wizja sprytnych urządzeń Wam odpowiada? Kto wie, być może za kilka lat będziemy niemalże wszystkim sterowali za pośrednictwem naszych smartfonów, a nas obsługiwać będą roboty? Zapraszam Was do żarliwej dyskusji w sekcji komentarzy oraz  na nasze forum!

blog comments powered by Disqus
IFA 2017 - LG Prezentuje Nowoczesne Pralki i Lodówki!