PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Niezwykły Polaroid - Polaroid Pop na Targach #IFA2017

Niezwykły Polaroid - Polaroid Pop na Targach #IFA2017

Na targach IFA zaprezentowała swoją nowość dosyć popularna marka fotograficzna - Polaroid! Nowe urządzenie Polaroid POP ma być alternatywą dla niezwykle popularnych w ostatnich czasach Instaxów od Fujifilm. Zobaczcie nasze pierwsze wrażenia.

Aparat nie wygląda specjalnie zachęcająco, jednak drzemie w nim ciekawy sensor CMOS 20 Mpix, dzięki któremu nagramy filmy w rozdzielczości 1920x1080 pixeli. Na dosyć sporej, plastikowej obudowie znajdziemy podwójny flesz, który razem z mikrofonem, cyfrowym zoomem i stabilizacją wspomaga aparat główny. Co jest chyba najciekawszą i najważniejszą funkcją tego aparatu to drukarka zdjęć zaraz po ich zrobieniu. Podobnie jak ma to miejsce w Instax-ach nie ma tutaj tuszu, a dzięki technologii ZINK, PolaroidPOP drukuje zdjęcia w kolorze na specjalnym wkładzie w formacie 3,5x4,25cala.

Polaroid POP
By zrobić zdjęcie oczywiście potrzeba odpowiedniego papieru, który jest chyba największą bolączką aparatu, bo w środku mieści się 10 wkładów (czyt. 10 zdjęć), a w Europie kartridż z 10 sztukami ma być sprzedawany za 10 euro, co wychodzi nam ponad 4 zł za zdjęcie. Pop ma jeszcze możliwość zrobienia gifów i wraz z zdjęciami będzie można je zapisywać na karcie microSD do 128 GB.

Polaroid POP
Tak naprawdę, by faktycznie na spokojnie korzystać z POP-a trzeba wliczyć wkłady za ok~45 zł, kartę microSD oraz oczywiście samo urządzenie, którego cena w Europie ma wynosić ok. 249 euro. Niestety to bardzo dużo, choć znajdą się tacy szaleńcy jak ja, którzy najpewniej się na to skuszą. Jak tylko będzie to możliwe to sprawdzimy to urządzenie dla was!

Polaroid Pop

Galeria z IFA 2017

Jakie aparaty fotograficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu aparatów fotograficznych z 9/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które aparaty fotograficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Nikon D3300 + 18-105 VR Nikon D3300 + 18-105 VRBest of the best!
2Hasselblad X1D-50c Hasselblad X1D-50c Sprawdź sam
3Canon EOS 6D Mark II body Canon EOS 6D Mark II body Ten ma niezłą cenę!
4Nikon Coolpix P900 czarny Nikon Coolpix P900 czarny Polecany model
5Nikon DF + 50mm kit czarny Nikon DF + 50mm kit czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Najchętniej Kupowanych Aparatów Fotograficznych!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Niezwykły Polaroid - Polaroid Pop na Targach #IFA2017