PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Obudowy komputerowe do 200 zł |TOP 16|

Niezwykły Polaroid - Polaroid Pop na Targach #IFA2017

Szybki spis treści
Niezwykły Polaroid - Polaroid Pop na Targach #IFA2017

Na targach IFA zaprezentowała swoją nowość dosyć popularna marka fotograficzna - Polaroid! Nowe urządzenie Polaroid POP ma być alternatywą dla niezwykle popularnych w ostatnich czasach Instaxów od Fujifilm. Zobaczcie nasze pierwsze wrażenia.

Aparat nie wygląda specjalnie zachęcająco, jednak drzemie w nim ciekawy sensor CMOS 20 Mpix, dzięki któremu nagramy filmy w rozdzielczości 1920x1080 pixeli. Na dosyć sporej, plastikowej obudowie znajdziemy podwójny flesz, który razem z mikrofonem, cyfrowym zoomem i stabilizacją wspomaga aparat główny. Co jest chyba najciekawszą i najważniejszą funkcją tego aparatu to drukarka zdjęć zaraz po ich zrobieniu. Podobnie jak ma to miejsce w Instax-ach nie ma tutaj tuszu, a dzięki technologii ZINK, PolaroidPOP drukuje zdjęcia w kolorze na specjalnym wkładzie w formacie 3,5x4,25cala.

Polaroid POP
By zrobić zdjęcie oczywiście potrzeba odpowiedniego papieru, który jest chyba największą bolączką aparatu, bo w środku mieści się 10 wkładów (czyt. 10 zdjęć), a w Europie kartridż z 10 sztukami ma być sprzedawany za 10 euro, co wychodzi nam ponad 4 zł za zdjęcie. Pop ma jeszcze możliwość zrobienia gifów i wraz z zdjęciami będzie można je zapisywać na karcie microSD do 128 GB.

Polaroid POP
Tak naprawdę, by faktycznie na spokojnie korzystać z POP-a trzeba wliczyć wkłady za ok~45 zł, kartę microSD oraz oczywiście samo urządzenie, którego cena w Europie ma wynosić ok. 249 euro. Niestety to bardzo dużo, choć znajdą się tacy szaleńcy jak ja, którzy najpewniej się na to skuszą. Jak tylko będzie to możliwe to sprawdzimy to urządzenie dla was!

Polaroid Pop

Galeria z IFA 2017

blog comments powered by Disqus
Niezwykły Polaroid - Polaroid Pop na Targach #IFA2017