PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Galaxy Note 8 na IFA 2017

Samsung Galaxy Note 8 na IFA 2017

Jesteśmy już po premierze Galaxy Note 8 oraz po targach IFA, gdzie o dziwo Samsung nadal prezentuje swoje telefony. Dlaczego o dziwo?

Czy Samsung jest nowym Apple?

W internecie ostatnio widziałem stwierdzenie iż "Samsung jest nowym apple" i kompletnie się z nim zgadzam. Pierwszym powodem potwierdzającym tezę jest organizacja własnych, dużych premier ogólnoświatowych jak np: premiera Note 8 w Nowym Jorku.

Drugim potwierdzeniem jest innowacyjność jaką wprowadzają do branży. Apple niestety oszczędza nam opadów szczęk i nie prezentuje ostatnio żadnych nowości. Dlaczego przytaczam ten temat? Bo IFA kojarzy się coraz to bardziej z małymi firmami oraz startupami. Brakuje na niej ciekawych premier, a jedyna rzecz jaka odstawała w tym roku od konkurencji telefonii komórkowej, to moim zdaniem fenomenalny LG V30.

Galaxy Note 8 na IFA 2017

Samo Apple nie ma swoich stoisk na IFA i woli przedstawiać dzieła na oddzielnych, własnych galach, tak jak to robi powoli Samsung. Oczywiście koreański Gigant na targach wystawia swoje inne sprzęty jak: monitory, lodówki czy smartwatche. Kwestia tego, że telefony znajdują się tam na "doczepkę". Tak samo jest w tym roku z Note 8. Został wystawiony tylko po to, by móc go "po dotykać". 

Galaxy Note8 - Czym się wyróżnia?

Jeżeli już o nim mowa to warto przytoczyć jego specyfikację. Na pierwszy plan wysuwa się podwójny aparat, niespotykany dotąd w Galaktycznej rodzinie. Oba obiektywy mają po 12 megapikseli oraz zdecydowanie wyróżniają się bardzo dobrą optyczną, a nie cyfrową stabilizacją obrazu OIS, funkcją live focus oraz Dual Camera. Co to oznacza w skrócie? Nagrania z ręki będą stabilniejsze, zdjęcia np: portrety będą idealnie wyostrzone na konkretnej sylwetce oraz będą one wykonywane przez 2 niezależne obiektywy. Jest tu także tryb Dual SIM. Jest to w końcu telefon biznesowy, a dzięki tej opcji nie trzeba będzie się martwić o kieszeń wypełnioną telefonami. 

Do pełnych parametrów odsyłamy tutaj.

Galaxy Note 8 na IFA 2017

Ogólne wrażenia

W  skrócie jest to większy S8 z rysikiem. Co oznacza, że raczej jest więcej pozytywów niż negatywów. Niestety te drugie odziedziczył również od swojego młodszego brata. Tył telefonu bardzo mocno się palcuje.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Galaxy Note 8 na IFA 2017