PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Metro Exodus – Pierwsze rozczarowanie tego roku?

Blizzard Nabija Się z Nowego Battlefronta

Blizzard Nabija Się z Nowego Battlefronta

Blizzard podśmiechuje się na Twitterze z nowego Battlefronta II od EA, który zebrał ostatnio cięgi za bycie Pay2Win. Czy grindfest to dobra forma zabawy? Dajcie znać w komentarzach!

Star Wars Battlefront II - gorzki smak reddita

Jak już pewnie wiecie, EA Games zostało ostatnio przewleczone przez najgłębsze czeluście Tartaru za wprowadzenie mikro-transakcji, które znacznie ułatwiają zdobycie najciekawszych postaci w grze, dając przewagę płacącym, a sypiąc piaskiem po oczach tych, którzy więcej na grę wydawać nie chcą. W związku z zaistniałą na reddicie dyskusją EA pod jedną ze swoich odpowiedzi dostało ponad 350 000 "downvotes", co ustanowiło nowy rekord negatywnego feedbacku, aczkolwiek jest on spaczony aktywnością botów i skryptów.

Blizzard korzystając z sytuacji, przemycił na Twitterze reklamę Starcrafta 2, który na Blizzconie został wypuszczony za darmo dla wszystkich. Drobna prowokacja wygląda następująco:

Number of hours it takes to earn the full StarCraft II: Wings of Liberty Campaign: 0

— StarCraft (@StarCraft) 14 listopada 2017

Number of pay-to-win mechanics in StarCraft II: 0

Free to Play - Now Live! pic.twitter.com/a02OYUCYZU

— StarCraft (@StarCraft) 14 listopada 2017

Co prawda nie ma tutaj żadnego bezpośredniego odwołania do Battlefronta II, ale większość użytkowników zainteresowanych światem gamingu w mig złapało aluzję.

blog comments powered by Disqus
Blizzard Nabija Się z Nowego Battlefronta