PODPOWIEDZI:

Hykker Power Bank 10000 mAh i Hykker myTab 10 - Nowe produkty w Biedronce!

Hykker Power Bank 10000 mAh i Hykker myTab 10 - Nowe produkty w Biedronce!

Przed nami kolejne tanie urządzenia marki Hykker, które są dostępne w sklepach sieci Biedronka. Mowa o 10,1-calowym tablecie oraz power banku o pojemności 10000 mAh. Więcej na ten temat w poniższym newsie!

Bank energii to przydatne urządzenie w wielu sytuacjach - pozwoli naładować między innymi nasz smartfon czy aparat fotograficzny. Z kolei tablet może służyć na przykład do przeglądania multimediów i stron internetowych.

Hykker Power Bank 10000 mAh - Co oferuje tani bank energii?

Przenośny akumulator to niewielki sprzęt, przydatny zwłaszcza podczas podróży. Oprócz swojej podstawowej funkcji, posiada latarkę LED, która oświetli nam drogę po zmroku. Hykker Power bank 10000 mAh ma kompaktowe rozmiary, jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (biały i czarny), a co ważne, posiada dwa wejścia USB (umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie).

To zewnętrzne źródło energii wyposażono również w wskaźnik naładowania, a ładowanie na poziomie 2,1A gwarantuje szybkie działanie.

Bank energii Hykker możemy kupić w Biedronce za atrakcyjną cenę, tylko 49,99 złotych.

Hykker Power Bank 10000 mAh wygląd

Hykker myTab 10 - Tani tablet do podstawowych zadań

Drugim urządzeniem marki Hykker jest tablet myTab 10. Sprzęt charakteryzuje się smukłą obudową, 10,1-calowym ekranem, rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, akumulatorem o pojemności 5000 mAh, a także metalową obudową.

Hykker myTab 10 umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie wideo (aparat 2,0 Mpx, kamerka VGA). Z podstawowych parametrów możemy wymienić 16 GB pamięci wewnętrznej, 1 GB pamięci RAM, system operacyjny Android 7.0 Nougat, radio FM, gniazdo microUSB oraz gniazdo mini-jack 3,5 mm.

Tablet Hykker sprawdzi się do prostych czynności, typu przeglądanie stron internetowych, skrzynki pocztowej (poprzez WiFi oraz łączność 3 G) oraz do bezprzewodowego połączenia się między innymi z głośnikami (za sprawą Bleutooth 4.0).

Hykker myTab 10 dostaniemy w Biedronce za bardzo niską kwotę, tylko 299 złotych i to jest największa zaleta tego urządzenia.

Hykker myTab 10 design

Zarówno tablet Hykker myTab 10, jak i Power Bank 10000 mAh, możemy nabyć od 31 października do 13 listopada (lub do wyczerpania zapasów) w sklepach sieci Biedronka.

Przy okazji, zachęcam do zapoznania się z naszymi rankingami polecanych banków energii.

blog comments powered by Disqus
Hykker Power Bank 10000 mAh i Hykker myTab 10 - Nowe produkty w Biedronce!