PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Honor 20 vs Xiaomi Mi 9 - Fotograficzne starcie

Zalety Zatrudnienia w Firmie Google!

Zalety Zatrudnienia w Firmie Google!

Jakie korzyści niesie ze sobą zatrudnienie w firmie Google? Na co pozwala wujaszek Google, czego nie uświadczymy u jego głównej konkurencji, a już na pewno nie w naszych rodzimych firmach? Zapraszam do lektury!

Osoby niezwykle ambitne, dobrze wykształcone i przede wszystkim stale dążące do samorealizacji, powinny koniecznie przemyśleć zatrudnienie się w jednym z oddziałów tego amerykańskiego giganta. Dlaczego? To proste! Po licznych informacjach pochodzących z zagłębia  informacyjnego zwanego internetem wynika, że zarząd Google niezwykle ceni sobie pracowników wypoczętych i zadowolonych z wykonywanej przez siebie pracy. Pytanie, dlaczego nasze rodzime firmy nie stosują podobnych założeń? Być może z braku wiedzy na ten temat albo z tego, że wg typowych dla naszego środowiska standardów, musimy skupić się przede wszystkim na pracy.

Najlepsza Pracodawca na Rynku

Oczywiście, z biegiem lat ta sytuacja ulegnie zmianie w naszym krajowym środowisku, ale to nie temat na dzisiejszy materiał! Dzisiaj mam zamiar przedstawić Wam osiem unikatowych profitów jakie niesie ze sobą zatrudnienie w Google. Wstępnie informuje, że została ona skonstruowana przez samych pracowników, którzy uznali je za najlepsze.

  1. W pierwszym roku pracy jako inżynier, mamy prawo do 15 płatnych dni urlopowych. Po trzech latach pula zostaje zwiększona do 20 dni, a po pięciu latach do 25 dni. Co więcej, każdy pracownik ma prawo do trzech miesięcy nieodpłatnego urlopu!
  2. Świeżo upieczone matki mają prawo do 22-tygodniowego płatnego urlopu macierzyńskiego. Ojcowie oraz rodzice adopcyjni mają prawo do wykorzystania urlopu trwającego od 7 do 12 tygodni.
  3. Dobrze skonstruowany emerytalny planoszczędnościowy [(401(k)], który oferuje nawet 8250 dolarów przy 50%.
  4. Darmowe posiłki i przekąski, które można śmiało konsumować w trakcie pracy przy biurku. Jakość posiłków jest porównywana do topowych restauracji w Nowym Jorku!
  5. Możliwość picia piwa i wina w trakcie pracy... jedynie w piątki. Czy to nie cudowne?
  6. Darmowy dostęp do siłowni, która znajduje się w tym samym budynku. Dotyczy do jedynie oddziałów w Kalifornii oraz Nowym Jorku.
  7. Oddział w San Francisco i Mountain View pozwala na przyprowadzenie ze sobą swojego zwierzaka!
  8. Wujaszek Google zapewnia, że współmałżonek lub partner zmarłego pracownika będzie otrzymywał 50% pensji przez następną dekadę!

Co o tym sądzicie? Który punkt spodobał Wam się najbardziej i chcielibyście by Wasz pracodawca wprowadził go w życie? Może Wasze miejsce pracy oferuje coś znacznie więcej? Zapraszam serdecznie do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Zalety Zatrudnienia w Firmie Google!