PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Google Śledzi Użytkowników z Wyłączoną Lokalizacją!

Google Śledzi Użytkowników z Wyłączoną Lokalizacją!

Użytkownicy systemu Android są śledzeni nawet przy wyłączonej lokalizacji! Taka wiadomość właśnie obiegła świat i zaszokowała wielu posiadaczy mobilnych urządzeń. Czy Google zaprzestanie takich praktyk?

Fakt, że jesteśmy obecnie śledzeni na niemalże każdym możliwym kroku to nic szczególnego. Zdołaliśmy z biegiem lat zaakceptować ów stan, w mniejszym lub większym stopniu. Wszystko w myśl serwowania nam lepszych i nowszych usług oraz... lepszego śledzenia naszych poczynań w sieci. No dobrze, może ostatnie stwierdzenie delikatnie zakrawa o teorię spiskową, ale sami przyznacie, że coś jest na rzeczy... Nie mniej jednak, wujaszek Google przyznał się otwarcie do jednego grzeszku.

Śledzenie Przez Wielkie Korporacje

Grzeszek ten zdołał pogwałcić prawo nie jednej osoby do prywatności. Skąd taka teoria? Otóż, jak donoszą zachodnie media, gigant z Mountain View lokalizował (Ba! Robi to dalej!) niemalże wszystkie urządzenia mobilne, wyposażone w system Android! Myśleliście, że wyłączona lokalizacja zapewni Wam choć namiastkę prywatności, a tutaj takie zaskoczenie! Kurde... teraz wiem już dlaczego mój smartfon ostatnio tak szybko się rozładowywał przy wyłączonej lokalizacji...

Google Śledzi Przy Wyłączonej Lokalizacji

Jakiego Smartfona Kupić? Pomagamy w trudnym wyborze>>>

Od kiedy trwa ten swego rodzaju proceder? Wiemy z pewnością, że wszedł w życie wraz z początkiem nowego roku, a konkretnie w styczniu 2017. Lokalizacje wszystkich urządzeń mobilnych były przekazywane poprzez wieże telekomunikacyjne. Teraz pewnie się wszyscy zastanawiacie nad tym, czy ikonka od wyłączania/włączania lokalizacji ma jakiś sens bytu? Ma... znaczy się... będzie miała, a konkretnie od grudnia!

Największa Sieć Telekomunikacyjna

Wg oficjalnych informacji wujaszka Google'a, owe "śledzenie na siłę" będzie miało swój koniec wraz z nadejściem nowego miesiąca. Czy tak się rzeczywiście stanie, to tego nie jesteśmy w tanie przewidzieć. Niemalże pewnikiem jest, że Google będzie w ten czy inny sposób wykorzystywał naszą lokalizację do rzekomej poprawy świadczonych przez siebie usług. Czy wg Was to jest dobre? Może mógłby to wykorzystać ktoś niepowołany? Zapraszam Was serdecznie do komentowania!

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Google Śledzi Użytkowników z Wyłączoną Lokalizacją!