PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

Google Pixel 2 i Google Pixel 2 XL Mają Duży Problem Techniczny!

Google Pixel 2 i Google Pixel 2 XL Mają Duży Problem Techniczny!

Czy smartfony od Google są idealne? Po ostatnich doniesieniach pochodzących od całej rzeszy posiadaczy Google Pixel 2 i Google Pixel 2 XL, można śmiało powiedzieć o tym, że ich urządzenia są dalekie od wspomnianego ideału. O co chodzi? Czy będzie to porażka serii Google Pixel na rynku technologicznym? Sprawdźmy to!

Jak w gruncie rzeczy można scharakteryzować serię smartfonów od wujaszka Google'a? Mamy tutaj do czynienia ze stabilnie działającymi urządzeniami, które zostały opakowane w solidnie skonstruowane opakowania, zwane potocznie obudowami. Brzmi obiecująco, nieprawdaż? Panowie z Mountain View zaczęli swoją przygodę z tego typu słuchawkami, jeszcze w dobie serii Google Nexus, która przyjęła się dosyć dobrze. Ta została w późniejszym czasie przemianowana na Google Pixel i obecnie cieszymy się dobrodziejstwami, jakie niosą za sobą owe Pixele.... gdyby nie jeden palący problem...

Najlepsza Słuchawka Na Rynku

Nie, mówiąc palący problem, nie miałem na myśli wybuchającej baterii z serii Galaxy Note. Chodzi tutaj bardziej o błąd systemowy, choć sam Google nie jest w stu procentach pewny swej teorii. Co prawda, owe Pixele mają dość pokaźną listę problematycznych rzeczy, ale obecnie do najbardziej irytujących zalicza się... samoczynne restartowanie się urządzenia! 

Jaki Smartfon Wybrać

Zauważyliście, że mówiłem o problemie natury systemowej? Obecna teoria, która została wysnuta przez pracowników Google twierdzi, że źródło problemu może leżeć w kwestii samego urządzenia. Zwłaszcza, jeśli sprawa ta dotyka urządzenia wyjętego prosto z pudełka! Co ciekawe, problem pojawia się również przy włączonym trybie awaryjnym, co wzbudza dodatkowe podejrzenia. 

Google Przegonił Konkurencję

Jeden z posiadaczy nowego Pixela wspomina, iż opisana sytuacja nasila się w przypadku przełączania się trybu LTE na WiFi. Wówczas dochodzi do całej fali restartów! Co na to Google? Gigant najwyraźniej stawia na milczenie w tej kwestii, gdyż nie pojawił się ani jeden odzew komentujący tę trapiącą ludzi sprawę. Co o tym myślicie? Google rozwiąże problem, bo raczej nie uda mu się zakopać problemu pod ziemię?! Sekcję komentarzy pozostawiam do Waszej dyspozycji!

blog comments powered by Disqus
Google Pixel 2 i Google Pixel 2 XL Mają Duży Problem Techniczny!