PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Premiera Galaxy S9 Szybciej Niż Myśleliśmy!

Premiera Galaxy S9 Szybciej Niż Myśleliśmy!

Dobra wiadomość dla wielbicieli flagowych urządzeń Samsunga! Najnowsze Galaxy S9 i S9 Plus pojawi się już na styczniowych targach CES 2018! Dlaczego Samsung miałby zdecydować się na tak wczesne zaprezentowanie nowego smartfona z serii Galaxy S? Zapraszam chętnych do lektury...

Wszechobecne znaki na niebie i na ziemi mówią, że nie przyjdzie nam zbyt długo wyczekiwać nadejścia następcy Samsunga Galaxy S8. Model ten wciąż można śmiało zaliczyć do jednych z najlepszych słuchawek na rynku, ale Koreańczycy mają zamiar przywitać nowy rok... kolejnym Galaxy.

Najnowszy Flagowiec Samsunga

Zdawać by się mogło, że kolejna Galaktyka nie długo po premierze poprzedniej, najzwyczajniej w świcie nie ma większego sensu. Wstępnie, prezentacja Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus, miała odbyć się w marcu przyszłego roku, ale zarząd firmy myśli o przyśpieszeniu prac nad nową słuchawką. Sprawa wydaje się być jeszcze bardziej zadziwiająca, gdy pomyślimy nad tym, kiedy ostatnio Samsung zaprezentował swojego flagowca na targach CES w Las Vegas? Nigdy.

Największy Konkurent Apple

Zatem, czy te informacje mogą być prawdziwe? Na obecną chwilę, nie można niczego wykluczyć. Wiedzcie jednak, że Koreański gigant nie potwierdził, ani nie zaprzeczył owych doniesień. Co to oznacza dla nas? Jeszcze więcej spekulacji i domysłów, które z wolna zatrują nasze umysły... dość jednak tego dramatyzmu!

Najszybsza nakładka systemowa

Skoro premiera obu "galaktyk" znajduje się w niewielkiej odległości, zatem czy gigant zastosuje tutaj całkowicie nowe elementy bazowe? Niewykluczone, że na pokładzie znajdziemy Snapdragona 845 lub nowiutkiego Exynosa. Co byście powiedzieli na powrót portu słuchawkowego, Jack 3.5 mm? Brzmi nader interesująco. Co o tym sądzicie? Czy rzeczywiście Samsung zaprezentuje swojego flagowca na targach CES 2018, które odbędą się między 7-12 stycznia? Wypowiedzcie się w sekcji komentarzy!  

blog comments powered by Disqus
Premiera Galaxy S9 Szybciej Niż Myśleliśmy!