PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Niezawodnych pralek wysokiej jakości

ARISTO Voyager S500i - nawigacja z Internetem

ARISTO Voyager S500i - nawigacja z Internetem

Marka ARISTO wprowadziła do oferty nowy model nawigacji Aristo Voyager S500i. Jest to przenośny system nawigacyjny, który wraz z dołączonym oprogramowaniem AutoMapa poprowadzi użytkownika do wybranego miejsca w Polsce lub Europie. Wyposażony jest w rewolucyjną funkcję DUN (Dial-Up Networking), za pomocą której urządzenie łączy się z Internetem, zapewniając użytkownikowi dostęp do ulubionych stron www i najświeższych wiadomości. Kolejną zaletą nowej nawigacji i modułu DUN oraz funkcji AutoMapa Traffic jest możliwość aktualizacji i korekty trasy podróży, dzięki informacjom o ruchu drogowym uzyskiwanym on-line.

Aristo Voyager S500i na bieżąco pobiera i analizuje dane o aktualnej sytuacji na drogach w Polsce i dostosowuje przebieg podróży tak, aby omijać korki i inne zatory drogowe. W ten sposób podróż odbywa się płynnie, a kierowcy oszczędzają czas i paliwo.

Moduł DUN - Internet w podróży

Wbudowana przeglądarka internetowa zapewnia stały dostęp do ulubionych stron internetowych*. Dysponując telefonem komórkowym z Bluetoothem, jednym kliknięciem połączymy oba urządzenia, a na 5-calowym ekranie Voyagera S500i wyświetlą się aktualne wiadomości, czy też strony serwisów społecznościowych.

ARISTO Voyager S500i

Nawigacja 2.0 - Voyager S500i i AutoMapa Traffic pokonują korki i oszczędzają czas

Aristo Voyager oferowany jest z najchętniej kupowanym w Polsce oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa, w wersji zawierającej mapy Polski lub Europy. Wraz z nim, użytkownik ma możliwość skorzystania z technologii LiveDrive! pozwalającej na pozyskiwanie informacji o bieżącej sytuacji drogowej bezpośrednio z serwerów AutoMapy.

ARISTO Voyager S500i

Dzięki usłudze AutoMapa Traffic użytkownik uzyska informacje o zatorach i utrudnieniach w ruchu, a nawigacja w razie potrzeby opracuje nowy wariant drogi, tak aby dotarcie do celu nastąpiło w najoptymalniejszy i najszybszy sposób. Dane o aktualnej sytuacji drogowej w Polsce pobierane są z serwerów, które nieustannie gromadzą i analizują informacje pochodzące z szerokiej palety źródeł, w tym od dziesiątków tysięcy użytkowników programu AutoMapa.

ARISTO Voyager S500i

Pomimo kompaktowej budowy (tylko 12.5 mm grubości), Aristo Voyager S500i posiada duży 5-calowy dotykowy ekran panoramiczny, który zapewnia wyraźny odczyt wyznaczonej trasy. Przy opracowywaniu projektu nowego urządzenia dużą wagę położono na jego design i ergonomię obsługi. Elegancki wygląd uzyskano m.in. poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz zespolenie ekranu z przednią częścią obudowy tak, aby tworzyły one jedną płaszczyznę. Nawigacja może pełnić również rolę zestawu głośnomówiącego, umożliwiając dodatkowo bezpośrednie wybieranie numerów telefonów na swoim ekranie.

ARISTO Voyager S500i

Podręczne centrum rozrywki

Dzięki wbudowanym aplikacjom, Aristo Voyager S500I może w czasie przerw w podróży służyć jako podręczne centrum rozrywki. Umożliwia ono odczyt plików tekstowych pełniąc rolę czytnika ebooków, Czytnik w odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku urządzeń, obsługuje również polskie znaki. Poza tym Aristo Voyager S500I posiada wbudowaną przeglądarkę zdjęć, a wśród aplikacji znajdziemy kilka gier logiczno-sprawnościowych.

Gwarancja i cena

Sugerowana cena detaliczna ARISTO Voyager S500i o oprogramowaniem AutoMapa Polska XL to 569 zł z VAT. Wersja zawierająca mapy Europy kosztuje 719 zł. Urządzenie objęte zostało 2-letnią gwarancją producenta w systemie „door-to-door".

ARISTO Voyager S500i

blog comments powered by Disqus
ARISTO Voyager S500i - nawigacja z Internetem