PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki najtańszy smartfon do 500 zł?

Wielki Krok Wstecz Apple - Fani Marki Będą Zszokowani!

Wielki Krok Wstecz Apple - Fani Marki Będą Zszokowani!

Tego nie spodziewali się najzagorzalsi fani marki Apple! Obecny wygląd najnowszych iPhone-ów przypadł mocno do gustu, ale w nadchodzącym roku dojdzie do nietypowej sytuacji w przypadku zmian konstrukcyjnych tychże urządzeń. Czy jesteście na to gotowi? Zapraszam!

Apple niezwykle często podejmuje dość osobliwe i nad wyraz oryginalne decyzje. Czasem pozbawi nas gniazda słuchawkowego, zrezygnuje z wykorzystywania aluminium do tworzenia "plecków", zaś innym razem pozbawi nas czytnika linii papilarnych w najbardziej zaawansowanym technologicznie modelu. Tak, nowy iPhone X nie ma na wyposażeniu czytnika (czasowe zmęczenie materiału robi swoje) linii papilarnych ;)

Bezprzewodowe Ładowanie w Smartfonach

Wracając jednak do tematu. Jeszcze niepotwierdzone źródła mówią o przyszłorocznej linii smartfonów od Apple, która będzie opiewać w trzy słuchawki. Będą to modele z ekranem o przekątnej 6.1-cala LCD, 5.8-cala OLED oraz 6.3-cala OLED. Niewykluczone, że cale trio otrzyma implementację dość znanego rozwiązania zwanego potocznie "uszami królika". Ale... jest małe "ale".

Wizja Nowej Serii iPhone 2018

Zapewne spodobał Wam się "motyw" ze szklanym tyłem obudowy, który dodaje co najmniej +10 do prestiżu? Obawiam się, że pod tym względem nastąpi pewnego rodzaju regres, gdyż znaki na niebie i ziemi mówią wszem i wobec, iż... powraca nie do końca lubiane... aluminium! Coś czuję, że w Waszych głowach narodził się obraz jeszcze ciepłego iPhone'a 7, który miał być ostatnim modelem z tego typu "pleckami"... 

Nowa Koncepcja Apple

Dobra. Apple ponownie zaproponuje nam swoje słuchawki ubrane w aluminiowe obudowy, tylko co będzie z bezprzewodowym ładowaniem? Czyżby element ten miał powrócić jedynie na chwilę? Cóż, panowie z Cupertino dosyć szybko pozbyli się czytnika linii papilarnych, zatem nic nie stoi (firmie rzecz jasna) na przeciw by dopuścić się takowej zmiany. Czy będzie to "dobra zmiana"? To i wiele innych rzeczy okaże się, wówczas gdy informacje zostaną potwierdzone. Tymczasem, zapraszam Was do zażartej dyskusji w komentarzach!

blog comments powered by Disqus
Wielki Krok Wstecz Apple - Fani Marki Będą Zszokowani!