PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Pralki SLIM - Jak Wybrać Pralkę SLIM? |TOP 5|

Wielki Dysk Trafia do Telefonu!

Wielki Dysk Trafia do Telefonu!

Cierpicie na ciągły brak pamięci wewnętrznej? Wasze urządzenie jest ograniczone o brak możliwości wpięcia karty microSD? Pewien koreański gigant technologiczny ma dla nas zbawienne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje rynek smartfonów i nie tylko!

Gry i aplikacje stale wzrastają na "wadze" i czasem możemy cierpieć na brak wolnej przestrzeni. W dodatku, samo przechowywanie zdjęć , wideo czy ważnych dokumentów może znacząco uszczuplić naszą przestrzeń wbudowanej pamięci. Co prawda, wielu producentów umieszcza stosowny slot na kartę microSD, ale wiążę to się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów oraz pogodzenia się z pewnego rodzaju ograniczeniami.

Nowa Galaktyka od Samsunga

Wspomniane elementy niebawem odejdą w zapomnienie, bowiem Samsung właśnie wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązanie w postaci wbudowanego modułu pamięci typu eUFS o pojemności... 512 GB! Obecnie sprzedawany wariant z największą pamięcią wewnętrzną może pochwalić się jedynie połową tej wartości. 

Samsung Rozkłada Konkurencję na Łopatki

Wg pewnych szacunków, ów moduł byłby w stanie pomieścić do 130 10-minutowych filmów w rozdzielczości 4K. W kwestii zapisu i odczytu danych również jest lepiej! Odczyt wynosi 860 MB/s, zaś zapis 255 MB/s. Szału nie ma, ale w przypadku najszybszych obecnie kart microSD, nowy moduł pamięci wewnętrznej od samsunga przewyższa rywala (w postaci karty microSD) swym wynikiem aż ośmiokrotnie!

Nowa Galaktyka od Samsunga Wymiata

Wiele wskazuje na to, że nadchodzący Samsung Galaxy S9 otrzyma wspomnianego chipa o pojemności 512 GB i przegoni (pod tym aspektem) swojego odwiecznego rywala - Apple. Czy potentat z Cupertino jest gotowy na to? Jeśli Koreańczycy będą odpłatnie wyposażać inne smartfony, wówczas czekać będzie nas nie mała rewolucja? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Brakuje Wam pamięci? Sekcja komentarzy czeka!

blog comments powered by Disqus
Wielki Dysk Trafia do Telefonu!