PODPOWIEDZI:

Elastyczny Smartfon Samsung Galaxy X - Czy Nadchodzi Rewolucja?

Elastyczny Smartfon Samsung Galaxy X - Czy Nadchodzi Rewolucja?

Elastyczne, składane smartfony to zdecydowanie coś, co rozpala moją wyobraźnię. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że Samsung podobno już jeden taki wynalazek zaprezentował swoim partnerom biznesowym. Mamy jednak pewne przecieki na ten temat.

Nie jest nowością to, że koreański gigant pracuje już od jakiegoś czasu nad nowym typem smartfonów. Chodzi bowiem o składane urządzenia z elastycznymi i zwijanymi wyświetlaczami.

Samsung Galaxy X - Czy nadchodzi rewolucja?

Według najnowszych doniesień, tego typu urządzenie zostało już zaprezentowane - na targach CES 2018. Nazwano je Samsung Galaxy X. Niestety tylko mała grupka partnerów biznesowych Samsunga miała przyjemność je obejrzeć z bliska.

Pojawiły się jednak przecieki. Mówi się o aż 7,3-calowy wyświetlaczu OLED 4K, który będzie niesamowicie odporny na  proces zwijania i rozwijania go.

Samsung Galaxy X - Czy pojawi się w tym roku?

Trudno w to może uwierzyć, ale Samsung pracę nad tą technologią rozpoczął już w 2011 roku, a przynajmniej wtedy poinformował o tym technologiczny świat. Zobaczcie zresztą poniższy filmik:

Koncepcja oczywiście trochę się zmieniła, ale wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się tego typu urządzenia na rynku.

Samsung Galaxy X - Kiedy premiera?

No właśnie, kiedy Galaxy X wejdzie do sprzedaży? Optymistyczne doniesienia wskazują na to, że jeszcze w tym roku - a dokładniej w grudniu. Niestety z tego samego przecieku dowiadujemy się, że cena może być na prawdę kosmiczna. Ile konkretnie? Nie będę nawet starał się jej przewidywać, ale zapytam Was - ile dalibyście za taki smartfon? Czy Waszym zdaniem będzie to prawdziwa rewolucja?

blog comments powered by Disqus
Elastyczny Smartfon Samsung Galaxy X - Czy Nadchodzi Rewolucja?