PODPOWIEDZI:

Meizu M6s z Exynosem Na Pokładzie!

Meizu M6s z Exynosem Na Pokładzie!

Dzisiejszego dnia została zaprezentowana nowa słuchawka marki Meizu! Producent poczynił kilka znaczących zmian w projekcie, które w głównej mierze wpłyną na pozytywny odbiór słuchawki. Czy smartfon będzie wart swojej ceny? Sprawdźcie sami!

Wierzcie mi lub nie, ale urządzenie to jest nad wyraz wyjątkowe i nie są to jakkolwiek przesadzone słowa. Bowiem, po raz pierwszy Samsung użyczył swojego autorskiego układu Exynos, innemu producentowi smartfonów. Czy można to nazwać zaszczytem? Cóż, ja bym tego tak nie nazwał, ale poniekąd... tak jest. Jaki to układ trafił do Meizu M6s? Jest to solidny Exynos 7872, który wyróżnia się sześcioma rdzeniami taktowanymi 2x2.0 GHz oraz 4x1.6GHz.

Meizu M6s z Exynosem

Łatwo się domyślić, że układem graficznym w tym przypadku będzie Mali-G71 MP3. Ile RAM-u? W tym urządzeniu jedynie 3 GB plus 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli już spojrzymy na front, wówczas ujrzymy matrycę typu 2.5D o rozmiarze 5.7-cala HD+. Na pleckach w oczy rzuci nam się matryca obiektywu aparatu, która opiewa w 16 mpix rozdzielczość o jasności f/2.0. Lampa doświetlająca LED to już standard, o którym nie powinno się już wspominać.

Żywe Kolory Meizu M6s

Cała obudowa jest skonstruowana z aluminium, co podkreśla klasę urządzenia, a zwieńczeniem tego jest umieszczony z boku urządzenia... czytnik linii papilarnych. Jest to jedna ze zmian w stosunku do poprzedniego modelu. Producent chwali się, że to rozwiązanie odblokuje nasze urządzenie w jedynie 0,2 s! Meizu umieściło równie akumulatorek o pojemności 3000 mAh z 18W ładowarką w zestawie. Jak z systemem?

Nowy Chiński Smartfon na Rynku

Oto Wszystko Co Wiemy o Samsungu Galaxy S9>>>

Jest to znana wam kombinacja Androida z domieszką iOS-u, ale z naciskiem na tego pierwszego. Mowa tutaj o Flyme 6.2, który bazuje na najnowszej odsłonie Androida. System ten zawiera całe mrowie nowych funkcjonalności, o których można by się rozpisywać bez końca... i z pewnością by Was to zanudziło. To co zapewne Was interesuje to cena. Wg aktualnych źródeł, koszta zakupu wersji z 32 GB ROM wyniesie 126 euro, zaś wariant z 64 GB już 152 euro. Dostępne kolory to czerń, srebrny, złoty oraz niebieski. Macie jakieś pytania? Zapraszam do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Meizu M6s z Exynosem Na Pokładzie!