PODPOWIEDZI:

OnePlus Zwariował - Filmik z Kaktusami

OnePlus Zwariował - Filmik z Kaktusami

Marketing to potęga, a na rynku smartfonów konkurencja jest spora. OnePlus po raz kolejny postanowił stworzyć dość specyficzny filmik.

OnePlus 5T vs Samsung Galaxy Note8 - Kaktusowy Test

Nie wiem co biorą marketingowcy firmy OnePlus, ale to musi być mocne! Na YouTube pojawił się bowiem dość oryginalny i dziwny filmik, który teoretycznie porównuje OnePlus 5T z Samsungiem Galaxy Note8 pod kątem szybkości działania i otwierania poszczególnych aplikacji.

Nie jest to jednak takie zwykłe porównanie. Widzimy bowiem jak dwóch roznegliżowanych mężczyzn próbuje włączyć 20 aplikacji. Wygrywa ten, któremu uda się to zrobić szybciej. Dziwacznym elementem jest jednak to, że podczas tej czynności... rzucane są w nich kaktusy. Zobaczcie to zresztą sami:

Przy okazji, czy tarcze namalowane na tych mężczyznach czegoś Wam nie przypominają? ;)

Die With Me - dziwna aplikacja >>>

To nie pierwszy dziwny filmik OnePlus

Powyższy filmik z kaktusami w tle, nie jest pierwszym tego typu materiałem od OnePlus. Z okazji ostatnich walentynek, powstało coś równie dziwacznego:

Nawet nie próbuję tego komentować. Rodzi się jednak pytanie - czy tego typu marketing do Was przemawia? Bez wątpienia dziwaczne filmiki bardziej zapadają w pamięci, ale czy nie są za bardzo... idiotyczne?

Z drugiej strony, ile razy można oglądać filmiki promocyjne w tym samym stylu, który jest już nudny? Podniosła muzyka, piękne przebitki, te same hasła - flaki z olejem.

blog comments powered by Disqus
OnePlus Zwariował - Filmik z Kaktusami