PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

Motorola Milestone 2 - lepsza od poprzednika...?

Motorola Milestone 2 - lepsza od poprzednika...?

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu MILESTONE 2 z MOTOBLUR. Telefon pracuje w oparciu o platformę Android 2.2, dzięki temu smartfon jest szybszy, posiada bardziej pojemną pamięć, mieści więcej wiadomości. Dodatkowo nowy Milestone posiada większe możliwości personalizacji w porównaniu do cieszącego się dużą popularnością wielokrotnie nagradzanego MILESTONE. Natomiast zainstalowana w telefonie przeglądarka stron www obsługuje technologię Adobe Flash Player 10.1.

Motorola Milestone 2

Motorola Milestone 2 wyposażony został w procesor 1GHz, dzięki któremu smartfon działa jeszcze szybciej i bardziej płynnie, nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, czy oglądaniu wielu stron przeglądarki WWW w tym samym czasie. Dzięki ulepszonej, większej klawiaturze QWERTY pisanie e-maili i wiadomości sms stało się o wiele prostsze. MILESTONE 2 może posłużyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci 3G, do którego można podłączyć aż do pięciu urządzeń komunikujących się za pomocą sieci Wi-Fi, tak więc w dowolnym miejscu możesz łączyć się z internetem, pracować oraz korzystać z multimediów.

Motorola Milestone 2

Dzięki rozwiązaniu MOTOBLUR, Motorola Milestone 2 jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze i zarządzaniu aplikacjami, pocztą e-mail, serwisami społecznościowymi, zapewnia szybki dostęp do potrzebnych aktualizacji i szerokiej gamy widgetów.

Motorola Milestone 2

Innowacją w MILESTONE 2 jest możliwość nagrywania i odtwarzania filmów wideo w jakości 720p. Pozwala to uchwycić najpiękniejszych chwile życia w krystalicznie czystej jakości nagrania. Adobe Flash Player 10.1 zapewnia mobilnym użytkownikom wysoką jakość obrazu podczas oglądania multimedialnych dodatków stron, włączając w to: filmy oraz gry. Wszystkie pliki można udostępniać w urządzeniach zgodnych ze standardem DLNA. Dodatkowo w telefon wbudowano odtwarzacz muzyczny wyposażony w zaawansowane funkcje ułatwiające zarządzanie multimediami. Odtwarzacz przypisuje teksty i wykonawców do poszczególnych utworów oraz umożliwia ich wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 8 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB kartę microSD, którą można wymienić na kartę o pojemności nawet do 32 GB.

Motorola Milestone 2

Motorola Milestone 2 pozwala wygodnie korzystać z serwisów Google, min: Google Search™, Google Maps™, Gmail™ oraz YouTube™. Najnowsze smartfona Motorola można też dopasować do swoich potrzeb dzięki dostępowi do Android Market i 70.000 aplikacji.

Motorola Milestone 2 wyposażony został w:

 • 1Ghz procesor ze wsparciem dla standardu 802.11n
 • 3G punkt dostępowy – z możliwością podłączenia do 5 urządzeń Wi-Fi
 • Najnowszą wersję MOTOBLUR
 • Adobe Flash Player 10.1
 • Zoom z możliwością regulacji Multi-Touch
 • Nagrywanie i odtwarzanie filmów w 720p HD
 • 5MP aparat z lampą błyskową LED
 • Do 40GB pamięci
 • 3.5mm wejście słuchawkowe
 • Współpraca z serwerami Exchange
 • Ulepszony wygląd, przestronna klawiatura QWERTY (większe i wygodniejsze klawisze)
 • Łączność: DLNA / WiFi / Bluetooth 2.1
blog comments powered by Disqus
Motorola Milestone 2 - lepsza od poprzednika...?