PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

myPhone 8890 SENSE – dotykowy smartfon z linii Lenovo

myPhone 8890 SENSE – dotykowy smartfon z linii Lenovo

myPhone zaprezentował dzisiaj swojego nowego smarfona, dwusimowego dotykowca – myPhone 8890 SENSE. Telefon otwiera nowy rozdział w produkcji urządzeń pod marką myPhone. Jest to pierwszy smartfon wyprodukowany w porozumieniu z Lenovo Mobile Communications.

myPhone 8890 SENSE wyposażony został w dotykowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 3 cali. Jak większość telefonów ze znakiem myPhone, również ten model obsługuje dwie karty SIM jednocześnie.

myPhone 8890 SENSE

Na pokładzie myPhone 8890 SENSE znajdziemy najważniejsze funkcje i dodatki, które powinny znaleźć się w takim urządzeniu. Sprawną obsługę e-mail i przeglądanie stron internetowych za pomocą wbudowanych programów (mmail i Opera Mini 5.0) umożliwiają moduły Wi-Fi oraz EDGE. Aparat cyfrowy o matrycy 3,2-cala umożliwia uwiecznianie różnych miłych chwil i to nie tylko na potrzeby przesyłanych MMS-ów. Porządny zestaw aplikacji multimedialnych takich jak odtwarzacze plików audio i video, radio FM i pozwala na korzystanie z telefonu jako przenośnego centrum rozrywki.

myPhone 8890 SENSE

Bluetooth 2.0 z funkcją przesyłu dźwięku stereo (A2DP), port USB, obsługa kart pamięci micro SD, czy wbudowany czujnik ruchu uzupełniają funkcjonalność 8890 SENSE.

Warto zaznaczyć, iż myPhone 8890 SENSE jest pierwszym urządzeniem wyprodukowanym na liniach montażowych jednej z fabryk koncernu Lenovo. Przypomnijmy, że w lipcu 2010 roku myPhone podpisał umowę z należącą do tego koncernu spółką Lenovo Mobile Communications, na mocy której chińska firma będzie przygotowywać i dostarczać urządzenia opracowane wcześniej przez polskiego producenta. Celem współpracy jest utrzymanie i stałe podwyższanie wysokiej jakości i bezawaryjności terminali marki myPhone.

myPhone 8890 SENSE

myPhone 8890 SENSE objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna urządzenia – 529 złotych brutto.

blog comments powered by Disqus
myPhone 8890 SENSE – dotykowy smartfon z linii Lenovo