PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Jesienne nowości od myPhone

Jesienne nowości od myPhone

myPhone wypuścił na rynek najnowsze modele telefonów komórkowych. Chodzi o modele A210 PROXION – pierwsze urządzenie z systemem Android, 9025TV MOON – mocne QWERTY oraz 8930TV AGGIO – klasyk z klawiaturą QWERTY. Powoli całkiem ciekawie zaczyna wyglądać oferta polskiego producenta komórek.

myPhone A210 PROXION jest pierwszym urządzeniem polskiego producenta działającym w oparciu o system Android (wersja 1.6 Donut), wyposażonym w mikroprocesor Marvell PXA310 o częstotliwości 624MHz. Wprowadzenie tego modelu na rynek świadczy o tym, że nakłady myPhone na rozwijanie nowych produktów i implementowanie nowych technologii w nowo projektowane urządzenia przynoszą pierwsze owoce.

myPhone A210 PROXION

A210 PROXION zamknięty został w estetycznej obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metalu. Pod dotykowym, pojemnościowym wyświetlaczem TFT o rozdzielczości 240x400 pikseli i przekątnej 3 cali umieszczone zostały trzy klawisze sterujące, na lewym boku klawisze głośności, na prawym klawisz foto, zaś na górze przycisk wielofunkcyjny odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie telefonu oraz wprowadzanie go w stan czuwania.

myPhone A210 PROXION

Oprócz systemu Android, który umożliwia uruchomienie wielu aplikacji znacznie zwiększających możliwości tego urządzenia, producent wyposażył A210 w szereg praktycznych dodatków. Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy m.in. wysokiej jakości aparat cyfrowy z matrycą 3,2 megapikseli, złącze kart pamięci micro SD (do 16 GB), moduły EDGE i Wi-Fi pomocne przy korzystaniu z internetu, e-maili, czy serwisów społecznościowych, a także moduł Bluetooth 2.0, port USB i czujnik ruchu. Telefon umożliwia odtwarzanie plików audio i video i posiada wbudowane radio FM.

myPhone A210 PROXION

Bateria litowo-jonowa o pojemności 1200 mAh umożliwia pracę urządzenia w stanie czuwania do 4 dni lub do 5 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone A210 PROXION – 899 złotych brutto.

myPhone 9025TV MOON to kolejny telefon z serii biznesowej z klawiaturą QWERTY. Zaimplementowano w nim technologię Dual SIM, umożliwiającą korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM bez konieczności przelogowywania czy przełączania.

myPhone 9025TV MOON

Obudowa myPhone 9025TV MOON jest estetycznym połączeniem elementów z metalu, gumowanych tworzyw sztucznych i szczotkowanego aluminium. Pod wyświetlaczem o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli znajduje się trackball, pełniący główną rolę przy sterowaniu urządzeniem. Dzięki modułowi Wi-Fi urządzenie można wykorzystywać do przeglądania stron w internecie oraz odbierania i nadawania e-maili.

myPhone 9025TV MOON

myPhone 9025TV doskonale sprawdzi się w roli przenośnego centrum rozrywki – w telefonie znajdziemy wbudowany telewizor odbierający analogowy sygnał naziemny - z funkcją nagrywania, odtwarzacze plików audio i video oraz radio FM. Obsługa midletów JAVA pozwala na instalację wielu dodatkowych aplikacji o charakterze użytkowym i rozrywkowym. Telefon wyposażono w aparat cyfrowy o matrycy 2 mpx.

myPhone 9025TV MOON

myPhone 9025TV MOON zasilany jest przez akumulator o pojemności 1000 mAh. Pozwala on na pracę urządzenia w stanie czuwania do 10 dni lub na przeprowadzenie do 7 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 9025TV MOON – 499 złotych brutto.

Trzecim bohaterem jesiennej ofensywy firmy myPhone jest model 8930TV AGGIO, będący rozwinięciem popularnych modeli myPhone 8920 MARK i MARKpro. Wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczość 240x320 pikseli telefon różni się tym od pierwowzoru, iż zastosowano w nim klawiaturę QWERTY szczególnie pomocną przy pisaniu SMS-ów i e-maili, a także zmodyfikowane komponenty o podwyższonej trwałości.

myPhone 8930TV AGGIO

Telefon obsługuje dwie aktywne karty SIM jednocześnie, a wyposażony jest w moduł Wi-Fi przydatny do przeglądania internetu i odbioru e-maili, aparat cyfrowy z matrycą 2 mpx i diodą flash, moduł Bluetooth 2.0, złącze kart pamięci micro SD oraz port USB do połączenia z komputerem.

myPhone 8930TV AGGIO

Model 8930TV posiada odtwarzacze plików audio i video i radio FM, a także odbiornik telewizji analogowej. Akumulator o pojemności 1000 mAh pozwala na pracę urządzenia w stanie czuwania aż do 19 dni lub na przeprowadzenie do 9 godzin rozmów.

myPhone 8930TV AGGIO

Sugerowana cena detaliczna telefonu myPhone 8930TV AGGIO – 429 złotych brutto.

blog comments powered by Disqus
Jesienne nowości od myPhone