PODPOWIEDZI:

Razer Przedstawia Mikrofon Seiren Elite - Profesjonalny Sprzęt dla Streamera

Razer Przedstawia Mikrofon Seiren Elite - Profesjonalny Sprzęt dla Streamera

Jeśli zajmujesz się streamowaniem lub nagrywasz filmy na YouTube to wiesz, jak ważne jest czyste i wyraźne audio. Głos w Twojej pracy jest bardzo ważny i wie o tym firma Razer. Producent zaprezentował ulepszoną wersję swojego flagowego profesjonalnego mikrofonu.

Profesjonalny mikrofon, który robi różnicę!

Podstawowa wersja profesjonalnego mikrofonu Razer Seiren jest już na rynku od dłuższego czasu i zdążyła zdobyć grono wiernych fanów. Firma Razer poszła o krok dalej i poinformowała dziś o premierze nowej, ulepszonej wersji - Razer Seiren Elite. Mikrofon ma odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających streamerów i youtuberów. Tym samym Razer poszerzył swoją linię Razer Broadcaster o kolejny profesjonalny produkt do streamingu.

Razer Seiren Elite to ulepszona wersja profesjonalnego mikrofonu dla streamerów.

Nowy Razer Seiren Elite to mikrofon przede wszystkim na USB. Wspominam o tym dlatego, że stanowi duże ułatwienie dla twórców - nie wymaga dodatkowego osprzętu, wzmacniaczy czy mikserów. Urządzenie będzie działać po wpięciu go do zwykłego portu USB w Waszym komputerze (plug and play). Seiren Elite jest mikrofonem dynamicznym, zapewnia wysoką jakość dźwięku. Skorzystano z konstrukcji pojedynczej kapsuły, która w połączeniu z wbudowanym filtrem i ogranicznikiem stwarza wręcz idealne warunki do rejestracji głosu. Tak przynajmniej ocenia to producent, a szczegółów dowiemy się z pierwszych testów.

Razer Seiren Elite to idealny wybór dla twórców na YouTube lub Twitch.

Razer Seiren Elite zadowoli twórców, którzy szukają mikrofonu o charakterystyce kardioidalnej. Górnoprzepustowy filtr usuwa drgania o niskiej częstotliwości - między innymi hałas w tle czy szum pracujących urządzeń. Producent wyposażył produkt w limiter, który automatycznie dostosuje moc dźwięku w momencie, kiedy np. krzykniecie. Uwierzcie mi, docenią to Wasi widzowie!

Seiren Elite to mikrofon dynamiczny na USB.

Na stronie producenta znajdziemy informację o cenie - wynosi ona niecałe 220€.

blog comments powered by Disqus
Razer Przedstawia Mikrofon Seiren Elite - Profesjonalny Sprzęt dla Streamera