PODPOWIEDZI:

Testowany Przez Nas Ultrabook Trafił do Sprzedaży!

Szybki spis treści:
Testowany Przez Nas Ultrabook Trafił do Sprzedaży!

Marka KIANO ogłosiła dziś premierę swojego pierwszego ultrabooka. Urządzenie kusi przede wszystkim ceną i slotem na dysk M.2. My mieliśmy już okazję przyjrzeć mu się z bliska!

Elegancja w niskiej cenie

Wczoraj, 1 lutego 2018 roku, premierę miał pierwszy ultrabook od KIANO - KIANO Elegance 13,3. Urządzenie ma oferować wydajną pracę oraz sprawną rozbudowę, co nie jest częste w przypadku urządzeń mobilnych. Elegance ma jednak pozwalać na szybką i prostą wymianę dysku - wystarczyć ma do tego śrubokręt i kilka minut naszego czasu.

KIANO wprowadza na rynek laptopa Elegance.

Urządzenie jest smukłe, posiada matrycę IPS o przekątnej 13,3”. Takie rozmiary są zdecydowanie na plus, jeśli mówimy o zachowaniu mobilności i wygodzie pracy w podróży. Sercem urządzenia jest procesor Intel Celeron N3350, który współpracuje z 4 GB pamięci RAM DDR3. Takie połączenie nie powala na nogi, wiem. Jeśli chcecie przekonać się jak wypada wydajność KIANO w testach, to mam dobrą wiadomość - specjalnie dla Was przygotowaliśmy recenzję KIANO Elegance 13,3.

Laptop jest smukły, ale wydajny.

Bateria zainstalowana w ultrabooku pozwala na 8 godzin pracy. Ładowanie również nie zajmuje dużo czasu. To, co przykuwać ma uwagę klienta to port M.2, który pozwala na instalację dysku SSD do 256 GB pojemności. Tutaj warto wspomnieć również o minusie - małej przestrzeni dyskowej “prosto z pudełka”. Może to znacznie utrudnić pracę… Wymiary konstrukcji to 210 x 315 x 12 mm.

Dużym plusem jest możliwość instalacji dysku M.2.

KIANO Elegance 13.3 będzie dostępny w sprzedaży od 1 lutego 2018 w sieciach sklepów Media Markt, RTVeuroAGD oraz Komputronik. Spodziewana cena to 1299 zł.

blog comments powered by Disqus
Testowany Przez Nas Ultrabook Trafił do Sprzedaży!