PODPOWIEDZI:

Nowy Król Wydajności? Inno3D Prezentuje Kartę iChill X3!

Nowy Król Wydajności? Inno3D Prezentuje Kartę iChill X3!

Inno3D kojarzymy głównie z kartami graficznymi. Producent stworzył modele takie jak GT1030 - tanią kartę dla graczy, jednak tym razem opowiada się po drugiej stronie barykady i prezentuje sprzęt, który aż grzeszy wydajnością.

Jedna, by wszystkimi rządzić?

Walka o najwyższą wydajność w grach wciąż trwa. Do wyścigu o najlepszą jakość grafiki przyłącza się Inno3D i prezentuje model Inno3D iChill GeForce GTX 1080 Ti X3. Nowy “gracz” na rynku ma królować na szczycie hierarchii jeśli chodzi o wydajność.

Karta od Inno3D ma być najmocniejszą na rynku.

Karta posiada trzy wydajne wentylatory, które stanowią podstawę zaawansowanego systemu chłodzenia - producent nazywa go Power Direct Cooling System. Stanowi on połączenie dwuczęściowego radiatora ze wspomnianymi wentylatorami. Co ważne, chłodzenie obejmuje również strefę pamięci, co wpływa na ogólną poprawę wydajności działania. Co ważne, wentylatory przestają się kręcić, gdy karta nie jest obciążona. Według mnie to powinien być standard na rynku, także tutaj bez rewelacji.

Inno 3D GTX 1080Ti 3X posiada aż 3 wentylatory.

Karta GTX 1080 Ti X3 pracuje z taktowaniem bazowym 1480 MHz, które jesteśmy w stanie podnieść do 1582 MHz w trybie Turbo. Producent podwyższył poprzeczkę i zamiast najczęściej spotykanych 11 Gbps taktowania pamięci otrzymujemy wynik 11,4 Gbps. Ważnym elementem karty jest również czynnik estetyczny - posiada ona podświetlenie LED, które pełni rolę… informacyjną. Diody reagują na obciążenie pracy i wyświetlają kolory odpowiadające jej wysiłkowi.

Układ graficzny to prawdziwy kombajn wydajnościowy.

Producent dorzuca do pudełka z kartą podkładkę pod mysz, licencje na popularne benchmarki (brawo!) - 3DMark oraz VRMark. Całość dostępna jest w cenie 4400 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowy Król Wydajności? Inno3D Prezentuje Kartę iChill X3!