PODPOWIEDZI:

Nokia 7 Plus Otrzyma Wyjątkową Matrycę!

Nokia 7 Plus Otrzyma Wyjątkową Matrycę!

Na horyzoncie jawi się kolejna Nokia z Androidem na pokładzie. Tym razem będzie to "siódemka z plusem", która zaskoczy nas wyjątkowym designem oraz zastosowaniem nietypowej proporcji ekranu! Będzie to hit czy kit? Zapraszam do lektury!

Po upływie wieloletniego letargu w jakim znajdowała się Nokia, obecnie jesteśmy wręcz zalewani nowymi urządzeniami spod loga Nokia. Czas nadszedł na nową słuchawkę, a mianowicie model Nokia 7 Plus, który będzie wyróżniał się zastosowaniem wciąż dość świeżego rozwiązania. O czym mowa?

Nowa Nokia

Chodzi o standard proporcji ekranu typu 18:9. Średniak Nokii może pochwalić się matrycą o rozmiarze 6-cali, który został dodatkowo pokryty szkłem hartowany od Gorilla Glass. Co jeszcze wyróżnia ów model na tle konkurencji? Otóż, będzie to zainstalowany z tyłu urządzenia podwójny obiektyw aparatu o rozdzielczości 12 i 13 mpix z brandingiem Zeissa. Cechą charakterystyczną tej matrycy jest możliwość tworzenia tzw. "Bothie".

Nowy Średniak Na Rynku

W omawianym smartfonie nie zabraknie również czytnika linii papilarnych, procesora Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB ROM, slotu na kartę microSD oraz slot USB-C. Całość wygląda obiecująco i aż szkoda, że jesteśmy zmuszeni czekać na dalszy rozwój wydarzeń... aż do przyszłego miesiąca.

HMD Nokia

Tegoroczne targi MWC w Barcelonie już niebawem. Na nich zobaczymy kilka niewiarygodnie ciekawych nowości od całej rzeszy producentów sprzętu elektronicznego. Tam też ujrzymy nowe galaktyki od Samsunga. Smutne jest jednak to, że Nokia 7 Plus jest na wyłączność chińskiego rynku. Plotki głoszą jednak, że ma to się rychło zmienić. Zainteresowani? Zapraszam do dyskusji. 

blog comments powered by Disqus
Nokia 7 Plus Otrzyma Wyjątkową Matrycę!