PODPOWIEDZI:

Znamy Wygląd Samsunga Galaxy S9!

Znamy Wygląd Samsunga Galaxy S9!

Właśnie wyciekły grafiki przedstawiające najnowszego flagowca Koreańczyków, Samsunga Galaxy S9 i S9+! Jesteście zaciekawieni istnym powiewem świeżości, który właśnie serwują nam azjatyccy inżynierowie? Nie pozostaje nic innego jak zaprosić do lektury!

Fakt. Być może z tym powiewem świeżość delikatnie przesadziłem. Choć, mocniej skupiając się na wspomnianych renderach, jesteśmy w stanie odszukać kilka istotnych smaczków. Warto przyznać, Evan Blass nigdy nie zawodzi, bowiem po raz wtóry serwuje nam porcję świeżych informacji ze swoich jakże sprawdzonych źródeł! Czy jest się czym ekscytować? Rzućcie okiem na to!

Nowa Galaktyka Samsunga

Wiem, wiem... szału nie ma i na pierwszy rzut oka nie sposób dostrzec większych różnić pomiędzy Galaxy S8, a Galaxy S9. To samo tyczy się wariantów z "plusem". Jednak, czy zauważyliście różnicę w postaci aparatu... tak, jest to podwójna matryca i pojawi się jedynie w Galaxy S9+. Co możemy jeszcze powiedzieć, a raczej wywróżyć z tychże grafik?

Samsung Galaxy S9 Plus

Pewnością jest, że mamy tutaj do czynienia z kolorem... tak, mało męskim, a konkretnie Lilac Purple - no, tego by samiec alfa nie wybrał... chociaż? Dobrze, nie ma co się rozwodzić nad tym konkretnym wariantem kolorystycznym, kiedy mamy jeszcze do wyboru Coral Blue! Czy to już cała paleta kolorystyczna? Nie, bowiem przyjdzie nam wybrać jeszcze: Midnight Black oraz Titanium Gray

Galaxy S9

Tylko tyle? Nie tylko, a aż tyle - można by rzec. Premiera? Tak, ta nastąpi już niebawem, a konkretnie 25-lutego bieżącego roku. Myślicie, że Samsung zbierze poklask wśród swoich klientów za użyty w tym modelu design? Zapraszam Was serdecznie to jakże zażartej dyskusji w sekcji komentarzy!

blog comments powered by Disqus
Znamy Wygląd Samsunga Galaxy S9!