PODPOWIEDZI:

Aktualizacja do MIUI 10 - Sprawdź Czy Twój Xiaomi Jest na Liście

Aktualizacja do MIUI 10 - Sprawdź Czy Twój Xiaomi Jest na Liście

Wsparcie dla smartfonów Xiaomi raczej nie rozczarowuje ich posiadaczy. Znamy już listę modeli, które będą zaktualizowane do MIUI 10.

MIUI 10 - smartfony Xiaomi, które dostaną aktualizację

W sieci pojawiła się nieoficjalna, ale bardzo prawdopodobna, lista smartfonów Xiaomi, które dostaną aktualizację do MIUI 10:

  • Xiaomi Mi MIX 2, MI MIX, Mi MIX 2S
  • Xiaomi Mi 6, Mi 5S Plus, Mi 5S, Mi 5, Mi 5X, Mi 4S, Mi 4C, Mi 4, Mi 3
  • Xiaomi Mi Note 3, Mi Note 2
  • Xiaomi Mi Max 2, Mi Max Prime, Mi Max
  • Xiaomi Redmi Note 5A, Redmi Note 4X, Redmi Note 4, Redmi Note 3, Redmi Note 3 Pro/Prime, Redmi Note 2, Redmi Note 4G Prime
  • Xiaomi Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 4 Prime, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Pro, Redmi 3S Prime, Redmi 3S, Redmi 3, Redmi 3X
  • Mi Pad 3, Mi Pad 2, Mi Pad

Niespodzianek raczej nie ma. Zabrakło nieco starszych konstrukcji, jak np. Mi Note, Redmi Note 4G, Redmi 2 czy Redmi 2 Prime.

MIUI 10 - kiedy pojawi się nowy system?

Tego niestety jeszcze nie wiemy, ale najprawdopodobniej będzie to czwarty kwartał. Miło, że Xiaomi wciąż nie osiada na laurach i aktualizuje sporą część swoim telefonów. Nie ma bowiem raczej w tej kwestii rozczarowań.

MIUI 10 czy MIUI X?

Xiaomi ma także dylemat co do nazwy nowego sytemu. Nie ma jednak nowych rozwiązań w tej kwestii, a raczej popularne obecnie schematy - kolejna cyferka lub "X", które ma podkreślać wyjątkowość nowego produktu. Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Mój Mi 5 dostanie nowe życie i z tego się cieszę.

blog comments powered by Disqus
Aktualizacja do MIUI 10 - Sprawdź Czy Twój Xiaomi Jest na Liście